تور آنتالیا نوروز 1401

درباره تور آنتالیا نوروز 1401

تور آنتالیا نوروز 1401

آنتالیا نسبت به دیگر شهرهای ترکیه در ایام نوروز خوش آب و هواتر بوده و مقصد اصلی بسیاری از ایرانیان برای گذران تعطیلات نوروزی در خارج از کشور خواهد بود. جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبای این شهر در هوایی فوق‌العاده جان می‌دهد برای گشت و گذار و لذت بردن از مناظر زیبا. در این بین نباید اجراها و البته مراسمات مختلفی که برای ایرانیان در نظر گرفته شده را فراموش کرد که کاملا حال و هوایی نوروزی به این شهر ترکیه می‌دهد. تمام این نکات باعث شده تور آنتالیا نوروز 1401 از محبوب‌ترین تورهای نوروزی محسوب شود.

چرا نوروز به آنتالیا سفر کنیم؟

ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشری در ایام نوروز برای ایرانیان است. نزدیکی به ایران و البته قرابت فرهنگی بین این دو کشور از عمده دلایل آن است. اما در این بین آنتالیا با آب و هوای بسیار خوبی که در این فصل دارد جزو محبوب‌ترین مقاصد است و تور آنتالیا نوروز 1401 از پرطرفدارترین سفرهای نوروزی است. جاذبه‌های گردشگری آنتالیا دیدنی است و مسافران تور آنتالیا می‌دانند که در این شهر تفریحات بسیار زیادی وجود دارد که تعطیلات شاد را برای خانواده‌تان رقم خواهد زد. اگر چه آب هنوز برای شنا کردن سرد است، اما مسافران تور نوروز آنتالیا امکانات بسیاری دارند که می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

 

 

 بهترین زمان خرید تور آنتالیا نوروز 1401

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور نوروز آنتالیا ۱۴۰۱ خریداری می‌شود. البته استقبال از سفر به آنتالیا آنقدر زیاد است که به‌طور مداوم تورهای جدید برای حضور علاقمندان برنامه‌ریزی می‌شود. اما خب واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی با امکانات به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز آنتالیا 1401 اقدام کنید.البته اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، هرزمان که تصمیم به سفر به آنتالیا بگیرید خیلی ساده می‌توانید با برنامه‌های تور نوروز ۱۴۰۱ همراه شوید.

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به آنتالیا:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور آنتالیا است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در آنتالیا و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از نیمه‌ی اسفندماه نسبت به خرید تور نوروز آنتالیا اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور آنتالیا نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران آنتالیا است که معمولا مسافران پس از برگزاری مراسم تحویل سال، برای حضور در تور آنتالیا نوروز و سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت می‌گذارند که در این حالت می‌توانند تا پایان اسفند و حتی روزهای ابتدای تعطیلات نسبت به خرید تور اقدام کنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز آنتالیا ۱۴۰۱ می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور حتی در تعطیلات نوروز اقدام کنند.

 

 

 

آب و هوای آنتالیا

با رفتن زمستان، این شهر ساحلی جذاب‌تر و تور نوروز آنتالیا ۱۴۰۱ هم پرمسافرتر می‌شود. در این فصل به طور کلی آنتالیا گرم‌تر از دیگر شهرهای ترکیه است، هوایی با دمای بین ۸ تا ۱۳ درجه را تجربه می‌کنید. هوایی بهاری و فوق‌العاده عالی که البته هنوز برای شنا در سواحل این شهر سرد به نظر می‌رسد. با این حال این هوا برای قدم زدن کنار ساحل پس از همراهی با تور آنتالیا نوروز و  رفتن به ۱۳ جاذبه‌‌دیدنی آنتالیا  در طبیعت زیبا  خاطره‌ی بسیار عالی برایتان می‌سازد.

 

 

آنتالیا

 


فستیوال‌ها و برنامه‌ها  ویژه در زمان نوروز

تور آنتالیا نوروز ۱۴۰۱  در این روزها شما را به جایی می‌برد که پر است از جشن‌ها و مراسم‌های مختلف که مخصوص ایرانی‌ها خواهد بود. این مراسم‌‌ها به اندازه‌ای است که به راحتی می‌توانید نزدیک به محل هتل خود یکی را پیدا کنید. البته مطمئنا این شهر اجراهای بزرگ هم در ایام نوروز به خود خواهد دید. با توجه به اینکه خوشبختانه اول بهار هنوز بهترین زمان برای مسافران خارجی به این شهر محسوب نمی‌شود و همینطور تغییر فصل که عموما زمان تخفیف لباس‌های فصل گذشته خواهد بود، بسیاری از مراکز خرید آنتالیا با تخفیف‌های عالی مواجه می‌شوند. این زمان یکی از بهترین مواقع برای خرید در این شهر محسوب می‌شود.

 

 

جشن‌های محلی در آنتالیا

 

غذا و خوراکی‌های خوشمزه در آنتالیا

درست است که اینجا هم شهری ساحلی در کشور ترکیه است و شما می‌توانید همان غذاهای خوشمزه‌ی استانبولی را در رستوران‌ها مزه کنید، اما آنچه که باید در این شهر زیبا حتما امتحان کنید، صدف است.صدف یکی از غذاهای اصلی و دریایی ترکیه است که به‌ مزه‌های مختلف پخته می‌شود و شما را با هر ذائقه‌ای راضی می‌کند.

 

 

خوراک صدف دریایی در آنتالیا

 

صدف هم به‌صورت تکه‌ای و نیمه پخته و به همراه برنج تند که درون آن گنجانده شده عرضه می‌شود و یا کمی با پودر سوخاری در روغن داغ تفت داده و لذیذ می‌شود و به شکل ساندویچ‌های کوچک و خوشمزه به فروش می‌رسند. در هر دو صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم که این مزه‌ی ناب را از دست ندهید و آن را به همراه یک نوشیدنی خنک کنار ساحل امتحان کنید.


پروازهای آنتالیا


خطوط هوایی قشم‌ایر، سان‌اکسپرس و ماهان‌ایر از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز آنتالیا 1401 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی قشم‌ایر برای سفر به آنتالیا

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به آنتالیا

برای سفر با تور نوروز آنتالیا و هرکدام از شهرهای ترکیه نیاز به ویزا نیست، اما مسافران باید اصل گذرنامه‌ی خود را که بیش از ۶ ماه از اعتبار آن باقیمانده همراه داشته باشند.