قرعه‌کشی بزرگ مقتدر سیر؛ برنده‌ی تور ۱۰۰٪ رایگان استانبول شوید!

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی «مقتدر سیر تابان»، در نظر دارد هدیه‌ی ویژه‌ی تور استانبول ۱۰۰٪ رایگان را، به شایسته‌ترین و خوش‌شانس‌ترین شرکت کننده و یک نفر همراهِ ایشان، اهدا کند.

«آژانس مسافرتی مقتدر سیر» با این هدیه‌ی ویژه، برنده خوش‌بخت و خوش‌شانس این قرعه‌کشی را به یک تور ۴ روزه‌ی استانبول میهمان می‌کند. برنده‌ی این قرعه‌کشی، به همراه یکی از عزیزان خود، به‌طور کاملا رایگان، با خط‌هوایی تابان (یا یکی از خط‌های هوایی هم‌رده) به استانبول سفر می‌کند و در یکی از هتل‌های چهارستاره‌ی نزدیک میدان تقسیم مستقر می‌شود و سفری به‌یادماندنی را تجربه می‌کند.

مکث نکنید! همین الان گوشی تلفن همراه خود را بردارید و در کانال تلگرام آژانس مسافرتی مقتدر سیر (@moghtaderseir) عضو شوید و برای مهرماه برنامه‌ریزی کنید که شما با کدام‌یک از عزیزان خود، دوست دارید سفر رایگان به استانبول را همراه شوید و برای همیشه این رویا را خاطره کنید.


به منظور شرکت در قرعه‌کشی، شما تا پایان شهریور ماه فرصت دارید بعد از ورود و عضویت در کانال تلگرام مقتدر سیر، برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام، باید در سایت مقتدر سیر نیز نام و نام‌خانوادگی، شماره تلفن همراه و نشانی ای-میل خود را در فرم تعبیه شده در همین صفحه ثبت کنید. دقت کنید که عضویت در کانال تلگرام و فرم قرعه‌کشی سایت مقتدر سیر برای شرکت در قرعه‌کشی الزامی‌ست و افرادی که در یکی از این دو لیست حضور نداشته باشند از قرعه‌کشی خارج خواهند شد.

پس از ثبت نام خیالتان راحت باشد، شما وارد فهرست شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی ویژه تور استانبول ۱۰۰٪ رایگان شده‌اید. هر روز به کانال سر بزنید تا به‌محض اعلام زمان دقیق برگزاری مراسم، نام خود را به عنوان برنده‌ی خوش‌شانس این جایزه‌ی ویژه ببینید. شما همچنین می‌توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام مقتدر سیر در روز برگزاری، مراسم قرعه‌کشی را به صورت زنده مشاهده نمایید.

بهتر است بدانید که اگر شما در زمان قرعه‌کشی و اعلام نتایج عضو کانال نباشید این هدیه ویژه به نفر بعدی برگزیده‌ی قرعه‌کشی اهدا می‌شود و امکان استفاده از این هدیه برای شما وجود ندارد.

برنده‌ی خوش‌شانس این سفر ویژه به استانبول، حداکثر سه‌روز پس از اعلام نتایج در کانال تلگرام، باید مدارک و مشخصات خود را به آژانس ارایه دهد تا تاریخ سفر و برنامه‌ریزی برای آن صورت پذیرد.

توجه داشته‌باشید که در کنار مدارک هویتی معتبر گذرنامه‌ی شما باید برای ورود به استانبول حداقل ۷ماه اعتبار داشته باشد.

 

با آرزوی برنده شدن شما!

مهلت شرکت در قرعه‌کشی به پایان رسیده است و زمان انجام قرعه‌کشی در اولین فرصت اعلام و نتایج در همین صفحه اعلام خواهد شد.