تور روسیه نوروز 99

با توجه به شیوع بیماری کرونا، تورهای خارجی که مرزهای کشور آن‌ها باز نشده‌اند، غیرقابل فروش بوده و صرفا جهت اطلاع مسافران قرار داده شده است.

درباره تور روسیه نوروز 99

تور روسیه نوروز 99

تغییر آب و هوا و ورود به فصل گردشگری آرام آرام آغاز می‌شود و شما می‌توانید اولین گردشگران فصل جدید در این کشور زیبا باشید. کشوری با جاذبه‌های گردشگری متعدد و زیبایی‌های که در هیچ کجای دنیا نخواهید دید در کنار اماکن تفریحی بسیار خوبی که در مجموع می‌توانند سفری ایده‌آل را بریتان رقم بزنند.

چرا نوروز به روسیه سفر کنیم؟
یکی از بهترین زمان‌هاس سفر همراهی با تور روسیه نوروز 99 است. از طرفی هوا هنوز آنقدر گرم نشده که مسافرین زیادی با تور روسیه به شهرهای این کشور سفر کنند و از طرف دیگر هنوز تخفیف‌ها و جشنواره‌های خرید متعددی از زمستان باقی مانده که می‌توانید به سراغ خرید‌های عالی در آن‌ها بروید. جاذبه‌های گردشگری مسکو یا جاذبه‌های گردشگری سنپترزبورگ مملو از اماکن تفریحی متعدد است که می‌توانند تعطیلات شما را به شکلی فوق‌العاده مفرح رقم بزنند .

 

 

 

 

آب و هوا
وقتی با تور نوروز روسیه به این کشور می‌رسید، می‌بیند آب و هوای اینجا بسیار متغیر است و مثبت ۳۵ تا منفی ۳۰ درجه تغییر می‌کند. برای نمونه دمای مسکو در زمستان تا منفی ۱۲ و در تابستان تا ۲۴ درجه می‌رسد. این آب و هوا در اوایل بهار و در زمان نوروز ، یعنی در روزهایی که شما همراه تور نوروز روسیه ۹۹ هستید کم‌کم رو به گرمی می‌رود و با آب شدن برف‌های زمستانی فضا برای حضور گردشگران دوباره مهیا می‌شود.

 

 

روسیه

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز

گرچه سرما در اوایل بهار هنوز کاملا از شهرها رخت بر نبسته، اما به مناسب بهار و با توجه به آب شدن یخ‌ها، و درست همزمان با تور روسیه نوروز ۹۹  مردم شهرهای مختلف در زمان‌های متفاوتی از اواخر مارس تا اواسط آوریل به جشن‌های متفاوتی می‌پردازند. این جشن‌ها عموما با پخت غذاهای مختلف به صورت گروهی و رقص و آواز همراه است. در عین حال اگر قصد خرید دارید، اوایل بهار و در روزهای تور روسیه نوروز با توجه به تغییر فصل بخش زیادی از لباس‌های زمستانی در فروشگاه‌ها به حراج گذاشته می‌شود که با توجه به کیفیت و قیمت احتمالی‌شان برای خرید ایده‌آل به نظر می‌رسند.

 

جشن‌ رقص‌های محلی در روسیه

 

پروازها
خط هوایی ماهان‌ایر از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را با تور نوروز روسیه 99 به این کشور می‌رساند.

 

 

خط هوایی ماهان برای سفر به روسیه

 

سوالات متداول درباره تور روسیه نوروز 99

 

تور روسیه نوروز 99 به مقصد چه شهرهایی برگزار می‌شود؟

دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ به عنوان اصلی‌ترین مقصد تورهای نوروزی روسیه خواهد بود که تور ترکیبی آن‌ها و همچنین تور تک شهر آن‌ها موجود خواهد بود.

 

تورهای نوروزی روسیه با کدام ایرلاین برگزار می‌شود؟

در نوروز ۹۹ تورهای روسیه با ۳ ایرلاین ماهان، ایرفلوت و نوردویند برگزار می‌شود که هر کدام قیمت و خدمات متفاوتی خواهند داشت.

 

آب و هوای روسیه در نوروز 99 چگونه است؟

دمای هوای شهرهای مختلف روسیه از ۰ تا ۱۰ درجه‌ی سانتی‌گراد متغیر است اما کم کم هوای زمستانی رخت بربسته و میزان بارش برف کم خواهد شد و مانند ماه گذشته‌ی آن بارش مداوم برف وجود ندارد.

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: