تور روسیه نوروز 1401

درباره تور روسیه نوروز 1401

تور روسیه نوروز 1401

تغییر آب و هوا و ورود به فصل گردشگری آرام آرام آغاز می‌شود و شما می‌توانید اولین گردشگران فصل جدید در این کشور زیبا باشید. کشوری با جاذبه‌های گردشگری متعدد و زیبایی‌های که در هیچ کجای دنیا نخواهید دید در کنار اماکن تفریحی بسیار خوبی که در مجموع می‌توانند سفری ایده‌آل را بریتان رقم بزنند.

چرا نوروز به روسیه سفر کنیم؟
یکی از بهترین زمان‌هاس سفر همراهی با تور روسیه نوروز 1401 است. از طرفی هوا هنوز آنقدر گرم نشده که مسافرین زیادی با تور روسیه به شهرهای این کشور سفر کنند و از طرف دیگر هنوز تخفیف‌ها و جشنواره‌های خرید متعددی از زمستان باقی مانده که می‌توانید به سراغ خرید‌های عالی در آن‌ها بروید. جاذبه‌های گردشگری مسکو یا جاذبه‌های گردشگری سنپترزبورگ مملو از اماکن تفریحی متعدد است که می‌توانند تعطیلات شما را به شکلی فوق‌العاده مفرح رقم بزنند .

 

 

 

 

آب و هوا
وقتی با تور نوروز روسیه به این کشور می‌رسید، می‌بیند آب و هوای اینجا بسیار متغیر است و مثبت ۳۵ تا منفی ۳۰ درجه تغییر می‌کند. برای نمونه دمای مسکو در زمستان تا منفی ۱۲ و در تابستان تا ۲۴ درجه می‌رسد. این آب و هوا در اوایل بهار و در زمان نوروز ، یعنی در روزهایی که شما همراه تور نوروز روسیه ۱۴۰۱ هستید کم‌کم رو به گرمی می‌رود و با آب شدن برف‌های زمستانی فضا برای حضور گردشگران دوباره مهیا می‌شود.

 

 

روسیه

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز

گرچه سرما در اوایل بهار هنوز کاملا از شهرها رخت بر نبسته، اما به مناسب بهار و با توجه به آب شدن یخ‌ها، و درست همزمان با تور روسیه نوروز ۱۴۰۱  مردم شهرهای مختلف در زمان‌های متفاوتی از اواخر مارس تا اواسط آوریل به جشن‌های متفاوتی می‌پردازند. این جشن‌ها عموما با پخت غذاهای مختلف به صورت گروهی و رقص و آواز همراه است. در عین حال اگر قصد خرید دارید، اوایل بهار و در روزهای تور روسیه نوروز با توجه به تغییر فصل بخش زیادی از لباس‌های زمستانی در فروشگاه‌ها به حراج گذاشته می‌شود که با توجه به کیفیت و قیمت احتمالی‌شان برای خرید ایده‌آل به نظر می‌رسند.

 

جشن‌ رقص‌های محلی در روسیه

 

پروازها
خط هوایی ماهان‌ایر از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را با تور نوروز روسیه 1401 به این کشور می‌رساند.

 

 

خط هوایی ماهان برای سفر به روسیه