تور ترکیبی هوشی مینه + هانوی + خلیج هالونگ در کشتی کروز

تور ترکیبی هوشی مینه + هانوی + خلیج هالونگ در کشتی کروز
تلفن: ۰۲۱-۷۵۲۱۲
تلگرام: @moghtaderseir
تهران هوشی مینه هانوی خلیج هالونگ هانوی
تاریخ رفت ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
تاریخ برگشت ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
هوایی - ماهان
۷ شب و ۸ روز

برنامه سفر

ردیف به مدت اقامت توضیح
۱ هوشی مینه ۳ 3 شب هوشی مینه
تور ترکیبی ویتنام
تور ترکیبی هوشی مینه ، هانوی ، خلیج هالونگ
با پرواز ماهان

روزهای پروازی : همه روزه

پرواز از مسیر کوآلامپور انجام میشود.

ساعت رفت : 21:30
ساعت برگشت : 23:15
۲ هانوی ۲ 3 شب هانوی
۳ خلیج هالونگ ۱ 1 شب اقامت در کشتی کروز
۴ هانوی ۱ 1 شب هانوی

مشخصات تور

مدارک لازم

مدارک لازم جهت دریافت ویزای ویتنام :

برای دریافت ویزای ویتنام ملزوم به ارائه 2 قطعه عکس و اسکن پاسپورت در حداکثر 8 روزکاری قبل از زمان سفر میباشد.

اصل پاسپورت با اعتبار 7 ماه  از تاریخ سفر الزامی می باشد.

پرداخت 50% هزینه الزامی می باشد.

-تورها چارتر وغیر قابل استرداد می باشد.

خدمات تور

– پرواز رفت و برگشت با هواپیمای ماهان به همراه ترانسفر فرودگاهی 
– پوشش بیمه درمانی و حوادث تمام مسافران
– راهنمای فارسی زبـان مـجرب 
– ترانسفر هوایی و زمینی بین شهری
– 7 شب اقامت در هتل به همراه صبحانه 
- گشت شهری

-ویزا

در صورت درخواست صندلی بیزنس با کانتر مربوط تماس حاصل فرمایید.

 

توضيحات

1- نرخ نوزاد (کودک زیر 2 سال) معادل 1.500.000 تومان + 60$ می باشد. 
2- داشتن پاسپورت جداگانه برای تمامی مسافرین در هر رده سنی الزامی می باشد .
3- به نفر سوم تخت اضافه سفری با نرخ دوتخته تعلق می گیرد 
4- طبق قوانین هواپیمایی، مسئولیت کنترل گذرنامه از هرلحاظ (حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر) و ممنوعیت خروج از کشور به عهده ی  مسافر می باشد. 

 

در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات در روزهای تعطیل و ساعتهای غیر کاری با شماره همراه 09122502106 آقای امیری تماس حاصل فرمایید.

 

برنامه سفر :

روز اول : به محض ورود به فرودگاه بین المللی Tan Son Nhat در سایگون ، شما را به گرمی توسط راهنمای تور ما مورد استقبال قرار می دهد و برای ورود و استراحت به هتل شما منتقل می شود.

روز دوم : گشت شهری و خریدهوشی مین : شما با بازدید از کاخ reunification (کاخ سابق ریاست جمهوری) که در سال 1962 ساخته شده است و به عنوان نمونه ای برجسته از معماری 1960 ، مرکز پست و کلیسای جامع نوتردام (برای تماشای فرانسوی ها مشهور است) تور شهر صبح را آغاز خواهید کرد. ساختمان های معماری ساخته شده در زمان استعمار فرانسه.
بعد از ظهر ، تور خرید سایگون را در مراکز خرید بزرگ برای مارک های بین المللی و مارک های با کیفیت بالا ویتنامی ، میدان سایگون (برای مارک های بین المللی ساخته شده با لباس های ویتنام ، این جایی است که افراد محلی برای خرید می روند) و بازار بن بن (Thanh Market) - نمادی از سایگون. بعد از این مقصد آخر ، می توانید به هتل برگردید یا در بازار از آن لذت ببرید زیرا در مرکز آن قرار دارد و به تنهایی به هتل برگردید. بسیاری از رستوران های حلال در نزدیکی بازار وجود دارند ، یک نوار بسیار خوب در سمت چپ بازار (نوار OMG) وجود دارد و همه رستوران های خوب در حدود 1-2 تا 3 دلار با تاکسی هستند که می توانید از بازار به آن برسید. بازگشت به هتل شبانه در سایگون.

روز سوم : روز رایگان SAIGON در اوقات فراغت خود.

روز چهارم : پرواز به هانوی وارد فرودگاه Noi Bai شوید. راهنما و ماشین از شما استقبال می کنند و شما را برای ورود به هتل و استراحت به هتل خود منتقل می کنند. شبانه در هانوی.

روز پنجم : گردشگری و خرید HANOI CITY انتخاب و انتقال به مجتمع مقبره هوشی مین - مکان مهمی برای زیارت برای همه ویتنامی ها. منظره خارج از مقبره هوشی مین - جایی که بدن مومیایی شده هو هو مین حفظ شده است. ادامه به خانه هوشی مین بر روی استیلس - ساخته شده به سبک اقلیت های قومی ویتنام ، احاطه شده توسط باغ های طاغوت و مسالمت آمیز ، One Pillar Pagoda - اولین بار در قرن یازدهم ساخته شده است ، از چوب روی یک ستون سنگی منفرد که شبیه شکوفه نیلوفر آبی است ، نمادی از طهارت ، از دریای غم و اندوه برخیزد. مکان بعدی برای بازدید ، موزه مردم شناسی است - یکی از مقصد های بازدیدکننده داشته در هانوی ، که به فرهنگ متنوع ویتنام از 54 گروه قومی می پردازد. گشت و گذار در خانه اپرای هانوی ، بزرگترین تئاتر به سبک اروپایی در ویتنام ادامه دارد. این توسط فرانسوی ها در سال 1911 ساخته شد و در اواخر دهه 1990 بازسازی شد. این اثر هنری باشکوه و باشکوه دارای ارزش ویژه ای از تاریخ و معماری است و به عنوان یکی از مراکز فرهنگی هانوی که معمولاً در آن نمایش های هنری ، فعالیت های فرهنگی و سایر رویدادهای بین المللی برگزار می شود ، باقی مانده است.انتقال به مراکز خرید با مارک های بین المللی و مارک های ویتنام با کیفیت بالا ، برخی از فروشگاه های بزرگ با لباس ساخته شده در ویتنام که در آن افراد محلی به طور مرتب قرار دارند. کارگاه لاکچری (محصولات عالی صنایع دستی سنتی ویتنامی). بازگشت به هتل شبانه در هانوی.

روز ششم : از هانوی به Ha Long Bay سفر کنید تا در میان مناظر دیدنی خلیج حرکت کنید. بعد از جلسات امنیتی و امنیتی ، بادبان را تنظیم کنید تا هنگام ناهار خوردن از طریق روستای ماهیگیری ، از ناهار لذت ببرید و از یک منطقه ساحلی دیدن کنید. کشتی در یک جزیره متوقف می شود. برای خنک کردن گرمای تابستان ، احساس راحتی کنید. از آنجا که او غذای سنتی ویتنامی را تهیه می کند ، از یک آشپزی با آشپز لذت ببرید. شام در هیئت مدیره سرو می شود. در شب ، می توانید از سفر دریایی بخواهید ماهیگیری ماهی مرکب را انجام دهد.

روز هفتم : با یک تمرین صبحانه تای چی و فرصتی برای دیدن طلوع آفتاب بر فراز خلیج هالونگ ، روز را سلام کنید. پس از صرف صبحانه ، در هنگام سفر به حوض ، به نردبان زیبای آهک و سپس به قایق برگردید تا نگاهی اجمالی به Ha Long Bay داشته باشید. برگشت به اسکله. خداحافظ ولز خلیج و بازگشت به شهر هانوی.

روز هشتم : تا زمان استراحت به صورت رایگان خود را آزاد کنید و برای پرواز به خانه خود به فرودگاه بروید. خداحافظی ویتنام و امیدوارم به زودی شما را ببینم.

لیست قیمت تور

نرخ‌ها بر اساس پائین‌ترین کلاس پروازی ارائه شده و در صورت تکمیل ظرفیت این کلاس، قیمت‌ها دچار تغییر خواهند شد. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
نام هتل قیمت ۲ تخته (هر نفر) قیمت ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت (6 تا 12 سال) کودک بدون تخت (2 تا 6 سال)
Thien Thai B.B
Syrena Cruise F.B
sea phoenix B.B
۰۲۱-۷۵۲۱۲
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
La casa Hotel B.B
Huong Hai Sealife Cruise F.B
avatar B.B
۰۲۱-۷۵۲۱۲
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
the lapis B.B
centara B.B
۰۲۱-۷۵۲۱۲
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
Daewoo B.B
hotels-vietnam-hotel-daewoo-hanoi-daewoo-(view)-e44c25902450a1277b9e6c18ffbb1521.jpg
golden bay B.B
۰۲۱-۷۵۲۱۲
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده
Melia Hanoi B.B
era cuise B.B
tms B.B
۰۲۱-۷۵۲۱۲
منقضی شده منقضی شده منقضی شده منقضی شده

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: