تور سریلانکا نوروز 97

تور سریلانکا نوروز 97 تور نوروز 97

۷ شب و ۸ روز
از ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳ فروردین ۱۳۹۷
ماهان
۳٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان + ۹۹۰ دلار آمریکا

درباره تور سریلانکا نوروز 97

تور سریلانکا نوروز 97

سریلانکا از دیگر کشورهای گرم در تمام طول سال محسوب می‌شود که مقصد بسیاری از گردشگرانی است که می‌خواند ایامی مفرح را در تعطیلات سر کنند. پس چرا برای تعطیلات نوروز مقصد مناسبی نباشد؟ با شهرهای فوق‌العاده‌ای که انواع اماکن تفریحی در آن‌ها تعبیه شده و امکانات بسیار خوبی که شما را در تمام طول مدت حضورتان سرگرم خواهد کرد و تجربه‌ای جذاب برایتان رقم خواهد زد.

چرا نوروز به سریلانکا سفر کنیم؟


سفر با تور سریلانکا در تمام طول سال جذاب است، اما روزهای اولیه بهار با توجه به اینکه فصل تعطیلات هیچ کشوری محسوب نمی‌شود، هم‌زمان با تور سریلانکا نوروز 97  خیل جمعیت گردشگران را در شهرهای مختلف نمی‌بینید و می‌توانید با خیال راحت در تور نوروز سریلانکا به گردش و تفریح بپردازید و از جاذبه‌های گردشگری سریلانکا که کم‌نظیر هستند دیدن کنید.

 

 

سریلانکا

 


آب و هوای سریلانکا


سریلانکا کشوری با آب و هوای متفاوت در مناطق مختلف است، اما در این ایام خاص که مصادف با تور نوروز سریلانکا ۹۷ است، سواحل این کشور زیبا هوایی گرم و دلچسب برای شنا و انجام ورزش‌های آبی خواهند داشت. دما هوا عموما در این روزها بین ۲۸ تا ۳۲ درجه خواهد بود و با تور سریلانکا نوروز انگار به شمال رفته‌اید چون رطوبت آن همچون شمال کشور خودمان بالاست. با این حال شما روزهای خوب و خوشی در جاذبه‌های گردشگری کلمبو ، جاذبه‌های گردشگری کندی و جاذبه‌های گردشگری بنتوتا تجربه می‌کنید.

 

 

اقامتگاه‌های سریلانکا

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در سریلانکا


درست سه روز مانده به پایان تعطیلات، یکی از روزهای فستیوال Poya به نام ماه کامل خواهد بود که بسیاری آن را در سراسر کشور جشن می‌گیرند و شما هم می‌توانید با تور سریلانکا نوروز ۹۷  در آن شرکت کنید. غیر از اینها در این کشور با توجه به گردشگرپذیر بودن، همیشه و در همه حال جشن‌های متنوعی برپاست که می‌تواند هر بار شما را تا نیمه‌های شب بیدار نگه دارد.

 

 

سواحل سریلانکا

 


پروازهای سریلانکا


خطوط هوایی امارات از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را با تور نوروز سریلانکا 97 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به سریلانکا