تور سریلانکا نوروز 1400

درباره تور سریلانکا نوروز 1400

تور سریلانکا نوروز 1400

سریلانکا از دیگر کشورهای گرم در تمام طول سال محسوب می‌شود که مقصد بسیاری از گردشگرانی است که می‌خواند ایامی مفرح را در تعطیلات سر کنند. پس چرا برای تعطیلات نوروز مقصد مناسبی نباشد؟ با شهرهای فوق‌العاده‌ای که انواع اماکن تفریحی در آن‌ها تعبیه شده و امکانات بسیار خوبی که شما را در تمام طول مدت حضورتان سرگرم خواهد کرد و تجربه‌ای جذاب برایتان رقم خواهد زد.

چرا نوروز به سریلانکا سفر کنیم؟


سفر با تور سریلانکا در تمام طول سال جذاب است، اما روزهای اولیه بهار با توجه به اینکه فصل تعطیلات هیچ کشوری محسوب نمی‌شود، هم‌زمان با تور سریلانکا نوروز 1400  خیل جمعیت گردشگران را در شهرهای مختلف نمی‌بینید و می‌توانید با خیال راحت در تور نوروز سریلانکا به گردش و تفریح بپردازید و از جاذبه‌های گردشگری سریلانکا که کم‌نظیر هستند دیدن کنید.

 

 

سریلانکا

 


آب و هوای سریلانکا


سریلانکا کشوری با آب و هوای متفاوت در مناطق مختلف است، اما در این ایام خاص که مصادف با تور نوروز سریلانکا ۱۴۰۰ است، سواحل این کشور زیبا هوایی گرم و دلچسب برای شنا و انجام ورزش‌های آبی خواهند داشت. دما هوا عموما در این روزها بین ۲۸ تا ۳۲ درجه خواهد بود و با تور سریلانکا نوروز انگار به شمال رفته‌اید چون رطوبت آن همچون شمال کشور خودمان بالاست. با این حال شما روزهای خوب و خوشی در جاذبه‌های گردشگری کلمبو ، جاذبه‌های گردشگری کندی و جاذبه‌های گردشگری بنتوتا تجربه می‌کنید.

 

 

اقامتگاه‌های سریلانکا

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در سریلانکا


درست سه روز مانده به پایان تعطیلات، یکی از روزهای فستیوال Poya به نام ماه کامل خواهد بود که بسیاری آن را در سراسر کشور جشن می‌گیرند و شما هم می‌توانید با تور سریلانکا نوروز ۱۴۰۰  در آن شرکت کنید. غیر از اینها در این کشور با توجه به گردشگرپذیر بودن، همیشه و در همه حال جشن‌های متنوعی برپاست که می‌تواند هر بار شما را تا نیمه‌های شب بیدار نگه دارد.

 

 

سواحل سریلانکا

 


پروازهای سریلانکا


خطوط هوایی امارات از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را با تور نوروز سریلانکا 1400 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به سریلانکا