درباره تور خارجی نوروز 99

تور خارجی نوروز 99

کشورهای بسیاری در دنیا وجود دارند که می‌توانند میزبان خوبی برای سفرهای نوروزی شما باشند. تورهای خارجی نوروز 99 فرصتی ایده‌آل است تا از ایام تعطیلات استفاده کرده و با رفتن به کشوری دیگر تجربه حضور در شهرهایی جدید و مراوده با مردم جهان را داشته باشید. در این بین تفریحات متنوع و گردش در زیبایی‌های هر کشور نیز فرصتی مناسب برای لذت بردن از ایام نوروز و در کردن خستگی یک سال سخت خواهد بود.

 

با تورهای خارجی نوروز 99 به کجاها سفر کنیم؟

تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی است برای سفرهای طولانی، چون می‌توانید بدون مرخصی طولانی، بهترین و مناسب‌ترین مقصدها را برای سفر انتخاب کنید و به تماشا جهان بنشینید، یا می‌توانید یک جای امتحان پس‌داده را انتخاب کنید و همراه تور استانبول نوروز 99 و تور دبی نوروز 99 باشید و در کنار مسافران ایرانی نوروز را جشن بگیرید و خود به خود حال و هوای خاص این روزها را تجربه کنید.

 

 

دبی

 

 یا در پایان فصل زمستان میهمان جذاب‌ترین شهرهای ساحلی و میهمان تور آنتالیا نوروز 99 و یا تور کوش آداسی نوروز 99 باشید و در آفتاب درخشان آنجا استراحت کنید.

 

 

آنتالیا

 

 

اگر اهل سفرهای کمی طولانی هستید و به کشف ناشناخته‌ها علاقه‌ی زیادی دارید، حتما با تور تایلند نوروز 99 و تور مالزی نوروز 99 سفر کنید و به سرزمین‌هایی پر از دیدنی‌های شگفت‌آور دل ببندید.

 

 

تایلند

 

 

سفر به دنیای هنر و زیبایی‌های معماری و سنت‌های ندیده و نشناخته هم آنقدر جذاب است که بسیاری از مشتاق‌ها را در شروع فصل بهار، با تور هند نوروز 99 و تور چین نوروز 99 همراه می‌کند که قدم به سرزمینی زیبا و پر از ندیده‌ها بگذارند و با زندگی و رویارویی مردمان شرق‌دور با آیین‌ها و سنت‌ها آشنا شوند.

 

 

چین

 

 

اما سفر نزدیک را هم می توانید با تور ارمنستان نوروز 99 ، تور گرجستان نوروز 99 یا تور آذربایجان نوروز 99 امتحان کنید و درکنار مردمی ازکشورهای دیگر که آن‌ها نیز نوروز را جشن می‌گیرند بوده و با آن‌ها به رقص و پایکوبی بپردازید و ببینید آن‌ها چطور این آیین باستانی را به جا می‌آورند.

 

 

آذربایجان

 

 

البته اگر با صرف هزینه‌ای کمی متفاوت از سفرهای همیشه هم مشکلی نداشته باشید، اروپا نیز همیشه مقصدی ایده‌آل است. انتخاب‌هایی چون تور اروپا نوروز 99 و یا تور قبرس نوروز 99 برای سفرهای نوروزی ایده‌آل به نظر می‌آیند. اما از همه‌ی این ایده‌ها بهتر تور کشتی کروز نوروز 99  است که چندین روز در سواحل مختلف ترکیه و قبرس اقامت می‌کند و شما را به‌تماشای جزایری زیبا در کشتی‌های مجلل می‌برد.

 

 

کشتی کروز

 

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: