راهنمای گردشگری ۲ روزه در بلگراد؛ شهر زیبایی‌های ناتمام

جاذبه‌های گردشگری صربستان
راهنمای گردشگری ۲ روزه در بلگراد؛ شهر زیبایی‌های ناتمام

بلگراد پایتخت صربستان یکی از زیباترین شهرهای جهان است که سالانه گردشگران زیادی را به خودش می‌کشاند. شهری که دوره‌های مختلف تاریخی و سیاسی را به خود دیده است تا بیشتر از آنچه که باید پخته و آب‌دیده باشد. شهری که می‌شود روزها و شب‌های متعدد در آن ماند و لذت برد. برای دیدن و گشتن این شهر با تور صربستان اگر فرصت کمی دارید همراه ما باشید تا در یک گشت و گذار ۴۸ ساعته این شهر و زیبایی‌هایش را کاوش کنیم.


روز اول


شناخت بلگراد از دل موزه‌ها


اگر این شهر را کم می‌شناسید و می‌خواهید به دل آن نفوذ کنید باید به موزه‌های بیشمارش بروید. موزه‌هایی از اقوام تا تاریخ. از زمین‌شناسی تا هوافضا. پیشنهاد ما برای شما که فرصت کمی برای بازدید این شهر در اختیار دارید این است که صبح روز اول از سفر خود به این شهر را به موزه‌ی تاریخش اختصاص بدهید. موزه‌ای که شما را با کشور صربستان و گذشته‌اش آشنا می‌کند و از قرون وسطی تا امروز مدرن و پست مدرن حرف برای گفتن دارد. موزه‌ای که در اروپا مکانی مهم برای مرور و خوانش تاریخ به حساب می‌آید. موزه‌ای که در میدان نیکولا پاسیچ قرار دارد و بیشتر گردشگران این شهر از آن بازدید می‌کنند.

 

معرفی ۱۰ موزه برتر بلگراد

 

 

 موزه های بلگراد

 


نهارتان را در بهترین رستوران‌ها نوش جان کنید


بلگراد شهر کافه‌ها و رستوران‌هاست. شهری که می‌شود بهترین غذاها و نوشیدنی‌ها را در آن یافت و سفارش داد. شهری که فضای بیرونی کافه‌ها و رستوران‌هایش به اندازه‌ی فضاهای داخلی‌اش جذاب و دلپسند هستند. پیشنهاد ما این است روز اول سفر به این شهر را به رستوران‌های شهری‌اش مانند KC Grade یا Gastrobar 20/44 اختصاص بدهید. رستوران‌هایی که بهترین غذاها و نوشیدنی‌ها را با قیمت‌هایی ارزان به شما عرضه می‌کنند.

 

معرفی ۱۰ رستوران برتر بلگراد برای سرو لذیذترین غذاهای سنتی ومدرن

 

 

Gastrobar

 


بعد از صرف ناهار به دانوب بروید


رود دانوب یکی از زیباترین و معروف‌ترین رودهای قاره‌ی اروپاست که خیلی‌ها برای دیدن آن پا به بلگراد می‌گذارند. رودی که عشق‌ها و عاشقان زیادی را در کنار خود دیده است و یکی از نقاط رمانتیک شهر بلگراد به حساب می‌آید. رودی شگفت‌انگیز که تماشای غروب آفتاب از روی آن یکی از ماندگارترین تصاویر شما در سفر به بلگراد خواهد بود.

 

 

رود دانوب

 


به دیدن کلیسای St Sava بروید


یکی از زیباترین و مهمترین کلیساهای کشور صربستان همین کلیساست. کلیسایی بزرگ و باشکوه که شب‌ها با نورپردازی زیبا و منحصر به فردش یکی از زیباترین نقاط بلگراد به حساب می‌آید. کلیسایی که یکی از مهمترین نمادهای این شهر است. در سفر به بلگراد مطمئن باشید به یادماندنی‌ترین و بهترین سلفی‌های خود را در کنار این کلیسا می‌توانید بیندازید.

 

۹ مکان شگفت‌انگیز بلگراد برای گرفتن بهترین سلفی‌های سفر به صربستان

 

 

 St Sava

 


در بهترین رستوران‌های شهر شام نوش جان کنید


بعد از گشت و گذاری فشرده و خسته‌کننده حالا وقت آن رسیده است در بهترین رستوران‌های این شهر شام نوش جان کنید. یکی از شیک‌ترین و بهترین رستوران‌های بلگراد Little Bay است. رستورانی که صدای پیانو در آن طنین‌انداز است و به خاطر شمایلش فیلم‌های زیادی در آن فیلمبرداری شده است. در این رستوران می‌توانید بهترین غذاهای بلگراد را نوش جان کنید.

 

 

 Little Bay

 


روز دوم


بلگراد را از ارتفاع تماشا کنید


صبح روز دوم حضور خود در این شهر را به گشتن در قلعه Kalemegdan اختصاص بدهید. قلعه‌ای تاریخی که چشم‌اندازی زیبا از دو رود زیبای اروپا یعنی دانوب و ساوا به شما ارائه می‌دهد. قلعه‌ای که با رفتن به آن می‌توانید در سکوت و آرامشی بی‌نظیر زیبایی‌های بلگراد را ببینید و در خاطرتان ضبط کنید.

 

 

 قلعه Kalemegdan

 


اگر در فصل تابستان به بلگراد رفته‌ای بهترین بستنی‌های این شهر را نوش جان کنید


اگر افراد بستنی خوری هستید بلگراد باید شهر مورد علاقه‌ی شما باشد. چرا که در آن می‌توانید بهترین بستنی‌ها را با قیمت‌هایی مناسب تهیه و نوش جان کنید. بستنی‌های درجه یکی که از مغازه‌های پرشمار این شهر می‌توانید تهیه و نوش جان کنید.

 

  بهترین و مقرون به صرفه‌ترین نقاط بلگراد برای خوردن بستنی‌ شگفت‌انگیز 

 

 

بلگراد

 


پرسه‌زنی در خیابان Skadarlija


این خیابان یکی از زیباترین خیابان‌های بلگراد است که روی سنگفرش‌ آن ساعت‌ها می‌توانید قدم بزنید و لذت ببرید. خیابانی که می‌توانید در آن بهترین کافه‌های بلگراد را پیدا کنید تا بهترین قهوه‌ها و شیک‌های این شهر را نوش جان کنید. خیابانی که در آن می‌توانید سوغاتی‌های مورد نظرتان را نیز خریداری کنید. این خیابان یکی از مهمترین خیابان‌های بلگراد به حساب می‌آید که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در آن پرسه بزنید تا بتوانید بلگراد و مردمانش را کشف کنید.

 

۸ نقطه‌ی رمانتیک در بلگراد، برای ساختن لحظه‌های خاطره‌انگیز و عاشقانه‌ی سفر

 

 

 خیابان Skadarlija

 


شام را در رستوران Enso صرف کنید و این شهر را به خاطر بسپارید


انسو یکی از رستوران‌های معروف بلگراد است که منویش را غذاهای معروف بین‌المللی پر کرده‌اند. با رفتن به این رستوران می‌توانید بلگراد و مزه‌هایش را زیر زبان بسپارید تا بعد در فرصت دیگر دوباره به آن تشریف ببرید و مرور خاطرات کنید.

 

 

 رستوران Enso

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: