کافه‌هایی برای بازی جمعی و لذت بردن از یک غروب خاطره‌انگیز در بانکوک

جاذبه‌های گردشگری بانکوک
کافه‌هایی برای بازی جمعی و لذت بردن از یک غروب خاطره‌انگیز در بانکوک

یکی از نکات بسیار خوبی که در مورد بازی‌های تخته‌ای (مثل راز جنگل یا منچ) وجود دارد این است که تقریبا می‌توان آن را در هر جایی بازی کرد. حالا وقتی با تور تایلند به یک شهر شلوغ و پرهیاهو همچون بانکوک سفر کرده اید و تمام روز را در پارک‌ها و مجتمع‌های خرید سر می‌کنید، بد نیست سری هم به کافه‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم بزنید. کافه‌هایی که انواع بازی‌ها را در خود دارند و شما می‌توانید ساعاتی را به همراه خانواده یا دوستان در آرامشی لذت بخش به صرف عصرانه یا شام بپردازید و با همزمان بازی کنید و لذت ببرید.

 


Boarding Time


مرکز شهر بانکوک از آن جاهای شهر است که به کلی خواب ندارد. شب‌های شلوغ آن مملو از کافه‌هایی است که شما را به داخل دعوت می‌کنند. اما Boarding Time یک انتخاب جذاب در میان تمام آن کافه‌های معمولی به شمار می‌رود. جایی که می‌توانید به هنگام نوشیدن چای و قهوه یا صرف شام، از میان بسیاری بازی‌های مختلفی که در آن وجود دارد یکی را انتخاب کرده و به همراه دوستان یا خانواده به بازی مشغول شوید.

 

معرفی کافه‌ها و رستوران‌های متفاوت، برای صرف یک شام عالی در بانکوک

 

 

boarding-time

 

 

قیمت کرایه این بازی‌ها برای یک ساعت بسیار کم است و روی سفارش غذایتان حساب می‌شود. چیزی در حدود نیم دلار یا حتی کم‌تر. اما تنها بازی‌های Boarding Time نیست که از این کافه جایی معروف ساخته. غذاها و نوشیدنی‌های آن نیز بسیار عالی با قیمتی مناسب است و خود این مکان نیز تا نیمه‌های شب باز می‌ماند تا به راحتی بتوانید زمانی را برای رفتن به آن کنار بگذارید.


آدرس: Boarding Time Board Game Cafe, 888/20 Phloen Chit Rd

 


Game Over Lounge


این کافه‌ی خاص، تلفیقی از دنیای مختلف است. Game Over Lounge در محله‌ی معروف تونگلور بنا شده و هم یک گیم‌سنتر دیجیتال است و هم کافه‌ای که در آن می‌توانید بازی‌های مختلف تخته‌ای را بر روی میز آورده و به بازی مشغول شوید. این تلفیق جذاب آنقدر در بین محلی‌ها و حتی گردشگران جذاب واقع شد که دست‌اندرکاران آن مجبور شدند با خرید یک واحد دیگر، فضای آن را دوبرابر کنند.

 

کافه‌‌های خاص بانکوک با اینترنت رایگان برای کار در سفر

 

 

game-over

 

 

ای مکان تا دوی شب باز است و در کنار منوی نسبتا خوب غذا، انواع نوشیدنی‌ها را نیز شامل می‌شود. حتی در بخشی دیگر از آن می‌توانید بازی‌های همچون دارت و فوتبال‌دستی را نیز امتحان کنید.


آدرس: Game Over Lounge, 1000/39 Liberty Plaza, Sukhumvit 55 (Thong Lo), N. Klongton, Wattana

 


Ninive Game Store


گول اسم این مکان را نخورید، Ninive Game Store قبل از اینکه به عنوان یک فروشگاه بازی معروف باشد، به یک پاتوق برای بسیاری از محلی‌ها تبدیل شده که برای بازی کردن عناوین مختلف و صرف یک نوشیدنی گرم یا سرد به آنجا مراجعه می‌کنند. تعداد بسیار زیادی عناوین مختلف وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها امتحان کنید و در محیط خانوادگی و خوبش به بازی مشغول شوید.

 

 

nineve

 


فروش بازی‌ها در این مکان خود یک فرصت ایده‌آل است تا در سفر خود به بانکوک، یک عنوان خوب و جذاب و جدید هم پیدا کنید و با خود به خانه ببرید. هم لذت بازی را خواهید برد و هم با هر بار بازی کردنش، به یاد سفر خود به این شهر می‌افتید.


آدرس: Ninive Game Store, 1108/13-14 Sukhumvit Plus Soy 1, Pra Kanong Nua, Klong Toey

 


HOBBYIST CAFÉ


این کافه، به نسبت جاهایی که تا الان برایتان لیست کردیم، مجلل‌تر است و با طراحی داخلی مینیمالیستی و آرامش‌بخشش، جلوه‌ای متفاوت دارد. هم صندلی و میز چوبی دارد که می‌توانی روی آن‌ها نشسته، سفارش دهید و بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید و همینکه می‌توانید روی زمین پشت میز‌های جذاب نشسته و از این محیط خودمانی لذت ببرید.

 

کافه‌هایی در بانکوک که با دسرهایشان باید عکس اینستاگرامی بگیرید!

 

 

hobbyist

 

 

بازی‌های زیادی که در قفسه‌های HOBBYIST CAFE وجود دارد، به همراه یک منوی بسیار خوب و متنوع از مهم‌ترین جذابیت‌های آن محسوب می‌شود. کیفیت غذاها و نوشیدنی‌های هم بسیار خوب است اما به طور میانگین، هزینه‌ای بیشتر از مکان‌های دیگر که برای شما ذکر کردیم به همراه خواهد داشت.


آدرس: Hobbyist Cafe, Suriya Wong, Bang Rak

 


More Than a Game Café


همانطور که به درستی در اسمش ذکر کرده، این کافه یک کافه‌ی معمولی نیست. این کافه که سه شعبه در بخش‌های مختلف بانکوک دارد، از معروف‌ترین کافه‌ها در سطح شهر محسوب می‌شود که با انواع بازی‌های موجود در قفسه‌هایش هر کسی را به وجد می‌آورد.
عناوین موجود در این مکان بسیار زیاد و متنوع است و برای هر سلیقه‌ای و هر سنی چیزی برای ارائه دارد. حتی اگر بخواهید می‌‌توانید نسخه‌ای آکبند از بازی راهم خریده و با خود به خانه ببرید. عناوین موجود در هر کدام از شعبه‌ها در سایت آن وجود دارد و قبل از انتخاب می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

 

 

more-than-a-cafe

 

 


از نظر نوشیدنی، منوی آن بسیار کامل و خوب است و چند نوع شیرینی و دسر خوشمزه نیز وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. از طرفی چند نوع غذای غربی و ساندویچ هم هست که می‌توانید برای شام آن‌ها را سفرش دهید.


آدرس یکی از شعبه‌ها: More Than a Game Café, I’m Park Chula, Soi Chulalongkorn 1, Wang Mai, Pathum Wan

۰۶ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: