۸ کافه‌ هیجان‌انگیز شبانه‌ در پاتایا برای دیدن زیبایی‌های شهر از ارتفاع

جاذبه‌های گردشگری پاتایا
۸ کافه‌ هیجان‌انگیز شبانه‌ در پاتایا برای دیدن زیبایی‌های شهر از ارتفاع

پاتایا یکی از زیباترین شهرهای تایلند است که سالانه هزاران هزار گردشگر را به خودش می‌کشاند. شهری پر از رویداد و تفریح. شهری که از امکانات اقامتی و رفاهی عالی برخوردار است و روز و شب نمی‌شناسد. چرا که همیشه روشن است. یا زیر نور خورشید یا زیر نور لامپ‌های رنگارنگ.

در سفرتان با تور تایلند به پاتایا اگر به دنبال نگاه کردن به این شهر همیشه بیدار از ارتفاع هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۸ کافه‌ی شبانه‌ی این شهر که این امکان را برای شما فراهم می‌آورند را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- کافه شبانه D.I.B Sky


در طبقه‌ی سی و هشتم D Varee کافه‌ای شبانه واقع شده است که چشم‌اندازی زیبا از ساحل جومتین به مهمانانش ارائه می‌دهد. چشم‌اندازی شگفت‌انگیز از تصویر ماه روی امواج نرم آب درحالیکه خودشان را به شن‌های نرم ساحل می‌رسانند. درهای این کافه‌ی شبانه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است و شما با رفتن به آن می‌توانید در در نور و صدا و شلوغی گم شوید تا حوالی صبح دوباره خود آرامتان را بازیابید.

 

راهنمای گشت و گذار شبانه در پاتایا؛ شهر همیشه بیدار تایلند

 

 

d-i-b-sky-pattaya

 


آدرس: پاتایا، چون تیام ۱۴

 


۲- رستوران Ruffino


در طبقه‌ی نهم هتل فراتامناک این شهر رستورانی واقع شده است که چشم‌انداز زیبایی از این شهر به مهمانانش ارائه می‌دهد. چشم‌اندازی از روزهای روشن آفتابی و شب‌های تاریک مهتابی. چشم‌اندازی زیبا درحالیکه می‌توانید بهترین نوشیدنی‌ها را بنوشید و بهترین غذاها را نوش جان کنید. شاید برایتان جالب باشد بدانید در این رستوران غذاهای درجه یک ایتالیایی سرو می‌شوند. همچنین این رستوران فضای باز و آزادی دارد که در آن یک استخر واقع شده است. استخری که جزو استخرهای درجه یک واقع شده در ارتفاع شهر پاتایا به حساب می‌آید.

 

غذاهای تایلندی را در لوکس‌ترین رستوران‌های پاتایا مزه کنید

 

 

ruffino-restaurant

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ و از ۶ بعد از ظهر تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

آدرس: پاتایا، پاتایا چون بری

 


۳- کافه‌ی شبانه Horizon


کافه‌ای که در طبقه‌ی سی و چهارم هتل هیلتون شهر پاتایا قرار دارد و هر شب مملو از گردشگران این شهر می‌شود. چرا که همراه چشم‌اندازی زیبا از پاتایا، بهترین نوشیدنی‌های شهر را نیز در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. با رفتن به این کافه‌ی شبانه می‌توانید روی راحتی‌های راحتش لم بدهید و درحالیکه بهترین نوشیدنی‌ها را نوش جان می‌کنید دریا و ساحل را نیز زیر نور مهتاب مشاهده کنید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۵ عصر تا ۱ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

پاتایا را در لوکس‌ترین هتل‌های ساحلی تجربه کنید

 

 

horizon-pattaya

 


آدرس: پاتایا، نانگ پرو، ۱۰۱ مو ۹

 


۴- کافه‌ی شبانه Splash


یک کافه‌ی شبانه‌ی فوق‌العاده که به استخرش بیشتر شناخته می‌شود. استخری که هر نیمه شب از ساعت ۳ تا ۷ صبح در آن جشن برگزار می‌شود. درهای این کافه‌ی شبانه که در ارتفاع هتل Holiday Inn قرار دارد همه روزه از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح به روی مشتریانش باز است و از آنها با بهترین تفریحات و خوراکی‌های شهر پاتایا پذیرایی می‌کند.

 

 

splash

 


آدرس: پاتایا، تانون پاتای سای، 68/463

 


۵- کافه‌ی شبانه Sunset


کافه‌ای که بر روی پشت بام هتل باراکودا قرار دارد و همه روزه زیر آسمان کبود شهر پاتایا از مهمانانش پذیرایی می‌کند. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۵ عصر تا ۱ نیمه شب به روی مشتریانش باز است و از آنجا که نسبت به بیشتر کافه‌های شبانه‌ی پاتایا قیمت منویش ارزان است گردشگران زیادی را به خودش می‌کشاند.

 

 

sunset-lounge-rooftop

 


آدرس: پاتایا، ۱ مو ۱۰، ۴۸۵

 


۶- کافه رستوران The Roof Sky


در طبقه‌ی بیست و چهارم هتل سیام می‌توانید درحالیکه غذاهای خوش‌طعم وجادویی تایلندی و بین‌المللی را نوش جان می‌کنید، چشم‌اندازی به وسعت ۳۶۰ درجه در از شهر پاتایا داشته باشید و شبی به یادماندنی از این شهر برای خودتان خلق کنید. چرا که درهای این کافه رستوران همه روزه تنها از ساعت ۷ تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

the-roof-sky-bar

 


آدرس: پاتایا، ۳۹۰ مو ۹

 


۷- رستوران The Meridian Revolving


‌در پشت بام برج ۵۴ طبقه‌ای پاتایا رستورانی قرار دارد که وسیع‌ترین چشم‌انداز این شهر از مرتفع‌ترین نقطه‌اش را به مشتریانش ارائه می‌دهد. رستورانی که در آن هم می‌توانید ناهار میل کنید و هم شام. چرا که درهای این رستوران یک بار از ساعت ۱۱ ظهر تا ۳ و بار دیگر از ساعت ۵ عصر تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است. در سفرتان با تور پاتایا اگر به دنبال بهترین رستوران برای نوش جان کردن غذاهای دریایی هستید حتما باید به این رستوران مراجعه کنید.

 

 

the-meridian-revolving

 


آدرس: پاتایا، ساحل جومتین ۳۴۵

 


۸- کافه La Lela


کافه‌ای درجه یک در طبقات هتل U Pattaya که می‌توانید بهترین نوشیدنی‌های پاتایا را در کنار بهترین اسنک‌های این شهر نوش جان کنید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

la-lela-pattaya

 


آدرس: پاتایا، کوه فی، نا چوم

۰۹ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: