۵ رستوران مقرون به صرفه و خوشمزه‌ در بی‌اوغلو، لذت یک شکم‌گردی ارزان در استانبول

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۵ رستوران مقرون به صرفه و خوشمزه‌ در بی‌اوغلو، لذت یک شکم‌گردی ارزان در استانبول

استانبول یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان است که سالانه هزاران گردشگر را به خودش می‌کشاند. شهری که هم در قاره‌ی اروپا جای دارد و هم در آسیا. شهری که به هتل‌ها و مرکزخریدهایش شناخته می‌شود و به طور کلی شهر بازدیدهای تاریخی و گشت و گذارهاست. در سفرتان با تور استانبول و در بازدید از جای‌جای آن، اگر به دنبال رستوران‌های ارزان قیمت اما با کیفیت هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا به محله‌ی بی‌اوغلو این شهر سری بزنیم و ۵ رستوران معروف این محله را خدمتتان معرفی کنیم.


۱- رستوران Antiochia


رستورانی شیک در مرکز محله‌ی بی‌اوغلو که یکی از معروف‌ترین رستوران‌های این منطقه نیز به حساب می‌آید. رستورانی که هم میز و صندلی‌های چوبی دارد و هم میز و صندلی‌های راحتی و در کل دکور قابل توجهی دارد. دکوری که فضایی گرم و صمیمی برای این رستوران می‌سازد. در منوی این رستوران اگر جستجو کنید چند نوع کباب و چند نوع دسر و مزه بیشتر نمی‌توانید پیدا کنید. چرا که این رستوران تنوع غذایی چندانی ندارد اما همان غذاهایی را که سرو می‌کند با بهترین کیفیت طبخ می‌کند. در این رستوران می‌توانید چندین نوع کباب ترکی نوش جان کنید درحالیکه خیالتان از گوشتش راحت باشد. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و در دو وعده‌ی غذایی اصلی ناهار و شام از آنها پذیرایی می‌کند.

 

 ۹ خوشمزه‌‌پزی در استانبول برای نوش جان کردن دسرهای لذیذ ترکی 

 

 

Antiochia

 


آدرس: استانبول، یازگان سوکاک، شماره ۳

 


۲- رستوران Dai Pera


رستورانی که در آن غذاهای خانگی طبخ می‌شود و سرآشپزش یکی از زنان مهربان استانبول است. زنی که از هر انگشتش یک هنر می‌چکد که یکی از آنها پختن غذاهای درجه یک است. فضای کوچک و صمیمی این رستوران به شما احساس امنیت و راحتی خاصی را تزریق می‌کند که در آن می‌توانید ساعت‌های لذت بخشی را سپری کنید. غذاهای این رستوران از سالم‌ترین و تازه‌ترین غذاهای استانبول به حساب می‌آیند که قیمت‌های مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارند. همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب می‌توانید به این رستوران تشریف ببرید تا هر سه وعده‌ی غذایی را در آن نوش جان کنید.

 

 ۸ رستوران جذاب و شیک در خیابان استقلال استانبول 

 

 

Dai Pera

 


آدرس: استانبول، ینی کارسی کاداسی، شماره ۵۴

 


۳- رستوران Hala Manti


یک رستوران کوچک و صمیمی که پاییز و زمستان در فضای داخلی‌اش می‌توانید غذایتان را نوش جان کنید و در روزهای بهاری و تابستانی، هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی‌اش. رستورانی که منوی غذایی متنوعی ندارد اما انواع کباب‌های معروف ترکی در آن سرو می‌شوند و پاستاهایش از معروف‌ترین غذاهای منوی آن هستند. رستورانی که غذای سنتی ترکی هم در منوی آن به اندازه‌ی وسعت رستوران و تنوع مشتریانش جایگاه دارند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با روی باز استقبال می‌کند.

 

 ۵ رستوران مشهور استانبول برای خوردن بهترین کباب‌های ترکی 

 

 

Hala Manti

 


آدرس: استانبول، استقلال کاداسی، شماره ۲۱۱

 


۴- رستوران Zencefil


رستورانی که غذاهای خانگی در آن طبخ می‌شود و یکی از بهترین رستوران‌های مقرون به صرفه‌ی شهر استانبول برای گیاهخواران است. رستورانی ساده اما با صفا که مشتریان نه به خاطر دکور و طراحی‌اش بلکه به خاطر غذاهای عالی‌اش به آن پا می‌گذارند. این رستوران به نوعی یک کافه در محله‌ی بی‌اوغلو به حساب می‌آید که علاوه بر نوش جان کردن انواع غذاها، می‌توانید انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را نیز در آن بنوشید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 معرفی برترین رستوران‌های گیاهی در استانبول 

 

 

Zencefil

 


آدرس: استانبول، کورابیه سوکاک

 


۵- رستوران Ficcin


رستورانی محلی، کوچک و با صفا که بر خلاف کوچک بودنش، منوی وسیعی از انواع غذاهای ترکی دارد. غذاهایی که در تازگی و سلامت مواد آن اندکی نمی‌توانید شک کنید. درست است که این رستوران شهرت چندان یا دکور خاص و قابل توجهی در استانبول ندارد اما به سبب منوی غذایی‌اش در میان گردشگران این شهر بسیار پرطرفدار شده است.

 

 

Ficcin

 


آدرس: استانبول، کالاوی، شماره ۱

 

۱۰ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: