۵ تفریح فوق‌العاده و غیرمعمولی در کرابی؛ شهر زیبایی‌های پنهان

جاذبه‌های گردشگری کرابی
۵ تفریح فوق‌العاده و غیرمعمولی در کرابی؛ شهر زیبایی‌های پنهان

کرابی یکی از بهترین مقاصد سفر به همراه تور تایلند است. چه از لحاظ زیبایی‌های طبیعی و سواحل و جزایری که نمونه‌اش را در دنیا نمی‌توانید ببینید و چه از لحاظ جاذبه‌های توریستی. با این حال همه‌ی آنچه می‌توانید در این شهر مشاهده کنید، پیش چشمان شما نبوده و باید از قبل از بودنشان خبردار شده باشید تا بتوانید در هنگام تور کرابی، به دیدنشان بروید. به همین منظور ما در این مقاله به سراغ فعالیت‌های غیر معمول، اما فوق‌العاده‌ای رفته‌ایم که شما را بیشتر با زیبایی‌های کرابی آشنا کنیم.

 


۱- دیدن از دهکده کوچک کو کلانگ برای سفر به گذشته


جزیره کوچک کلانگ از چائو فا پایر معروف کرابی تنها ۵ دقیقه با قایق‌های چوبی فاصله دارد و به راحتی می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیز ۲۰ بات به آنجا بروید، اما چیزی که به دست خواهید آورد بسیار ارزشمندتر از هزینه و مدت‌ زمانی است که صرف می‌کنید.

 

 

koh-klang

 


در این جزیره بسیار زیبا که بخش زیادی از آن را مزارع برنج و مرداب‌هایی با گل‌های زیبای آبی شکل داده‌اند، هیچ ماشینی حق تردد ندارد و شما بعد از پیاده شدن از قایق می‌توانید با دوچرخه‌هایی که در آن وجود دارد و یا با پای پیاده به گشت و گذار در آن بپردازید. از نکات جالب این جزیره کوچک برخورد گرم اهالی آن است. تغییرات بزرگ تایلند و هجوم گردشگران هنوز تمام تاثیرات خود را بر کو کلانگ نگذاشته و هنوز مردم آن با آن شمایل قدیمی به بهترین شکل ممکن از شما استقبال کرده و مهمان نوازی گرمی از شما به عمل می‌آورند.

 

جزایر زیبا اما پنهان اطراف کرابی

 

 

koh-klang

 


۲- گالری هنری دائو، کارهای هنری دسته‌ اول


در آئو نانگ یا به طور کلی تمامی تایلند، شما گالری‌های زیادی از آثار کپی یا آثار معمولی خواهید یافت، اما گالری هنری دائو کارهای اوریجینال و بسیار زیبایی در خود دارد که نه تنها برای دیدن آثار، جایی بسیار عالی محسوب می‌شود، بی‌گمان اگر هزینه آن‌ها را بتوانید بپردازید، حتما چند نمونه از تابلوهای بسیار عالی‌اش را با خود به خانه خواهید برد.

 

 

dao-art-gallery

 


البته هنرمندانی که این گالری را بنا کرده و آثار خود را در آن منتشر می‌کنند هیچ کدام تایلندی نیستند. نکته دیگر اینکه حضور در این گالری و دیدن آثار رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد.


آدرس: Nopparat Thara Road, Ao Nang, Krabi Town 81180

 


۳. دیدن از معبد وات کائو کوراوارام، جایی که خورشید بر معبد سفید و طلایی می‌تابد


این معبد در کرابی با اینکه جای بسیار زیبا و منحصر به فرد است، اما به واسطه کم‌تر شناخته شدنش، میزبان گردشگران قلیل‌تری از آن چه که باید است. اما در این بخش ما نمی‌خواهیم تنها دیدن از این مکان را پیشنهاد کنیم –که البته از دیدنی‌ترین نقاط کرابی به شمار می‌رود- بلکه می‌خواهیم بگوییم جوری برنامه‌ریزی کنید تا طلوع خورشید را در کنار این معبد باشید.

 

۷ تفریح در کرابی که باید با فرزندانتان تجربه کنید

 

 

wat-kaew-korawaram

 


اگر زحمت برنامه‌ریزی و رفتن در سحرگاه به این نقطه را به جان بخرید، خواهید دید که یکی از زیباترین مناطق برای دیدن طلوع خورشید در کنار این معبد است، جایی که آفتاب آرام آرام از پشت دیوارهای سفید و طلایی آن بالا می‌آید و جلوه‌ای بی‌نظیر به آن می‌دهد.

 آدرس: 81000 Pak Nam, Mueang Krabi District, Krabi 81000

 


۴. کایاک سوار در میان جنگل‌های آئو تالانه


کایاک سواری در میان جنگل‌های مانگرو آئو تالانه بدون شک می‌تواند به یکی از بهترین خاطرات شما از سفر به کرابی تبدیل شود. این تورهای گردشگری به راحتی می‌تواند برای تمامی اعضای خانواده به غیر از کودکان مورد استفاده قرار بگیرد و با توجه به شکل قایق‌ها، به هیچ وجه نیاز به مهارت خاصی ندارید و می‌توانید به راحتی در عرض چند دقیقه یاد بگیرید چطور این قایق‌ها را در این بهشت زیبا برانید.

 

۷ ماجراجویی طبیعی و جذاب در کرابی

 

 

kayak

 


گذر از میان صخره‌های غول آسایی که به انواع گیاهان مختلف آراسته شده‌اند، تصویری شگرف در ذهن شما به جا خواهد گذاشت.

 


۵- Rayavadee، یک شام دلبرا در رستورانی غاری


ساحل پرا نانگ پر از شگفتی و انواع فعالیت‌های مختلف است که از بهترین مناطق تفریحی کرابی نیز به حساب می‌آید. با این حال پیشنهاد ما به شما این است که یک غروب زیبا را در رستورانی که واقع در یک غار زیباست سر کنید و یک شام کم‌نظیر و عاشقانه را هنگامه‌ی غروب خورشید در این محل زیبا صرف کنید.

 

معرفی زیباترین غارهای تایلند برای بازدید گردشگردان

 

 

rayavadee

 


جدا از زیبایی‌های خود رستوران که به واسطه محل فوق‌العاده‌اش شما را مجذوب می‌کند و غذای بسیار خوبی که در آن سرو می‌شود، زیبایی‌های منظره پیش روی شما با آن آب زلال و صخره‌هایی که از دل دریا بیرون زده‌اند، تصویری تمام نشدنی را در ذهنتان هک خواهد کرد.

 

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: