بهترین صبحانه‌های ارمنستان را در کجا بخوریم؟

جاذبه‌های گردشگری ایروان
بهترین صبحانه‌های ارمنستان را در کجا بخوریم؟

ایروان شهر صومعه‌ها و کلیساها به دلیل شرایط آب و هوایی فوق‌العاده‌اش، بناها و خیابان‌های تاریخی‌اش، هتل‌ها و اقامتگاه‌های لوکسش و همینطور جاذبه‌های گردشگری مدرن و تفریحاتش یکی از بهترین شهرهای جهان برای گردشگری است. این شهر که سالانه هزاران توریست را به خودش می‌کشاند یکی از شهرهای مخصوص شکم‌گردی در جهان است. در سفرتان  با تور ارمنستان به ایروان اگر به دنبال بهترین کافه‌ها و رستوران‌ها برای صرف بهترین صبحانه‌ها هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا به ۱۰ مکان عالی برای صرف صبحانه در این شهر سری بزنیم.


۱- رستوران Genacvale Pandok


رستورانی معروف در ایروان که می‌توانید بهترین خاچاپوری‎های این شهر را برای صبحانه در آن نوش جان کنید. رستورانی که قیمت غذاهای منویش چندان گران نیست و به دلیل آنکه درهایش را ساعت ۱۰ صبح به روی مشتریانش باز می‌کند یکی از رستوران‌های خوب برای کسانی‌ست که صبح‌های خود در این شهر را هدر نمی‌دهند. یکی از معروف‌ترین صبحانه‌های منوی این رستوران سالاد تابستانی با نان و پنیر است. سالاد تابستانی این رستوران نیز سالادی شبیه به سالاد شیرازی خودمان است.

 

 بهترین رستوران‌های ایروان شهر کلیساهاو صومعه‌ها

 

 

Genacvale Pandok

 


آدرس: ایروان، خیابان پارون‌یان ۱

 


۲- کافه رستوران Crumbs Bread Factory


کافه رستورانی که منوی غذایی متنوعی از آب ‌میوه‌ها و نیمروها و پنکیک‌ها برای صبحانه دارد اما شهرتش به خاطر این‌ها نیست. شهرت این کافه رستوران دنج و زیبا به خاطر پخت نان‌هایش توسط شاطری ماهر است. نان زیتون این کافه رستوران یکی از نان‌های معروف آن است که در میان گردشگران بسیار طرفدار دارد. اگر در یک سفر دسته جمعی به ایروان رفته‌اید و می‌خواهید در این شهر جشن بگیرید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این کافه رستوران تشریف ببرید. چرا که در آن می‌توانید انواع کیک‌ها را با تزئینات خاص جهت برگزاری مراسم‌ها سفارش بدهید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت هشت و سی دقیقه‌ی صبح به روی مشتریانش گشوده می‌شود و از آنها با بهترین و مقوی‌ترین صبحانه‌ها پذیرایی می‌کند.

 

 

Crumbs Bread Factory

 


آدرس: ایروان، خیابان مسروب ماشتوتس ۳۷

 


۳- کافه رستوران BAUETTE & CO


کافه رستورانی فرانسوی که بهترین صبحانه‌های فرانسوی و ارمنستانی را در آن می‌توانید نوش جان کنید. باگت‌های این کافه رستوران از معروف‌ترین باگت‌های ارمنستان است. درهای این کافه رستوران همه روزه از ساعت هشت و سی دقیقه‌ی صبح به روی مشتریانش باز می‌شود و تا ساعت دوازده شب از آنها پذیرایی می‌کند.

 

 ۸ غذای معروف ارمنستان که اشتهای هر مسافری را باز می‌کند

 

 

BAUETTE & CO

 


آدرس: ایروان، خیابان تومان‌یان ۲۸

 


۴- کافه رستوران The Green Bean


در یکی از زیباترین و بهترین کافه رستوران‌های شهر ایروان از ساعت هشت و سی دقیقه‌ی صبح تا دوازده ظهر می‌توانید سنتی‌ترین صبحانه‌های ارمنستانی را با مدرن‌ترین و بهترین تزئینات در این کافه رستوران نوش جان کنید. جاییکه برای خوردن صبحانه‌هایی خوب باید اندکی دست به جیب شوید و هزینه کنید.

 

 

The Green Bean

 


آدرس: ایروان، خیابان تامان‌یان۲

 


۵- کافه رستوران Artbridge


کافه رستورانی که محل تلاقی هنر آشپزی و معماری و طراحی داخلی است. کافه رستورانی که بر پل ایروان واقع شده است و جدای از آنکه بهترین صبحانه‌ها را از ساعت هشت و سی دقیقه‌ی صبح برای مشتریان سرو می‌کند، سرزنده‌ترین منظره‌های شهری و رفت و آمد مردمان ایروان را نیز مقابل چشمان مهمانانش قرار می‌دهد. این کافه رستوران یکی از بهترین جاهایی‌ست که در یک روز از سفرتان به ایروان می‎توانید به آن بروید و اوقاتی خوش در آن سپری کنید.

 

 

Artbridge

 


آدرس: ایروان، خیابان آبویان ۲۰

 


۶- کافه رستوران Brioche Boulangerie


کافه رستورانی که فضای بیرونی‌اش یکی از دنج‌ترین فضاهای بیرونی کافه رستوران‌های شهری در سراسر ایروان است. درهای این کافه رستوران که بهترین صبحانه‌های ارمنستانی را با ارزان‌ترین قیمت‌ها به مشتریانش ارائه می‌کند هر روز ساعت ۸ صبح گشوده می‌شود. این کافه رستوران همان جایی است که در آن می‌شود زندگی شهری را دید و بهترین صبحانه‌های شهر را نوش جان کرد.

 

 

Brioche Boulangerie

 


آدرس: ایروان، موسکویان ۳۱

 


۷- کافه رستوران Louis Charden Café


رستورانی که از ساعت ۱۰ صبح درهایش را به روی مشتریانش باز می‌کند و از آنها با انواع صبحانه‌های فرانسوی پذیرایی می‌کند. نان‌های فرانسوی این کافه رستوران از معروف‌ترین نان فرانسوی‌های ایروان هستند.

 

 

Louis Charden Café

 


آدرس: ایروان، خیابان نورترن ۵

 


۸- رستوران Brasserie Marriott Yerevan


رستورانی واقع شده در طبقه‌ی سوم هتل که از ساعت ۱۰ صبح می‌توانید برای نوش جان کردن منوی صبحانه‌ی آن تشریف ببرید. رستورانی که املت‌های معروفی دارد و اگر کنار پنجره‎های آن بنشینید چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای از ایروان و میدان آزادی‌اش خواهید داشت.

 

 

Brasserie Marriott Yerevan

 


آدرس: ایروان، خیابان نورترن ۵

 


۹- کافه Malocco


در فضایی زیبا و گرم و در دکوری منحصر به فرد در قلب ایروان می‌توانید بهترین قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها را به همراه بهترین املت‌ها با قیمت‌هایی نسبتا مناسب نوش جان کنید. این کافه یکی از معروف‌ترین کافه‎های ایروان است که همه روزه درهای خود را از ساعت نه و سی دقیقه‌ی صبح به روی مشتریانش باز می‌کند.

 

 

Malocco

 


آدرس: ایروان، خیابان تامان‌یان ۱

 


۱۰- کافه La Boheme


از ساعت ۱۰ صبح می‌توانید به یکی از شیک‌ترین کافه‌های ایروان بروید و انواع املت‌ها و سوپ‌ها و آب میوه‌های تازه را به عنوان صبحانه نوش جان کنید. قیمت منوی لاکچری این کافه اندکی گران است و اگر در سفر به ایروان چندان هزینه کردن برایتان مهم نیست به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به این کافه برای صرف صبحانه تشریف ببرید.

 

 

La Boheme

 


آدرس: ایروان، خیابان نورترن ۵

۰۱ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: