۷ رستوران معروف سارانسک؛ شهر میزبان ایران در جام‌جهانی

جاذبه‌های گردشگری روسیه
۷ رستوران معروف سارانسک؛ شهر میزبان ایران در جام‌جهانی

سارانسک شهری که در ۶۵۰ کیلومتری مسکو پایتخت کشور روسیه قرار دارد در تاریخ چهارم تیر ماه یکی از مهم‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال ایران را میزبانی خواهد کرد. ساعت نه و نیم شب این تاریخ، سارانسک میزبان دو تیم ایران و پرتغال خواهد بود و به همین دلیل تعداد زیادی از ایرانی‌ها را به خود خواهد کشاند. در سفرتان با تور روسیه به سارانسک برای تماشای بازی ایران و دیدن جاذبه‌های گردشگری آن، اگر می‌خواهید بهترین رستوران‌های این شهر را بشناسید همراه ما باشید تا ۷ رستوران مشهور این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم. رستوران‌هایی که بهترین غذاهای روسیه‌ای و بین‎المللی در آنها سرو می‌شوند.

 

دانستنی‌های ضروری برای سفر به جام‌جهانی روسیه

 


۱- رستوران Mordovskoe Podvore


این رستوران یک رستوران سنتی در شهر سارانسک به حساب می‎‌آید که می‌توانید از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۱ شب به آن مراجعه کنید و غذاهای سنتی روسی را با قیمت‌های نسبتا ارزان و مناسب نوش جان کنید. منوی این رستوران شامل دو وعده‌ی غذایی اصلی ناهار و شام می‌شود و با انواع میان وعده‌ها و دسرها نیز از مشتریانش پذیرایی می‌کند.

 

 

رستوران Mordovskoe Podvore

 


آدرس: سارانسک، خیابان سارانسک کایا ۲۱


۲- رستوران Malina


مالینا یکی از رستوران‌های لوکس سارانسک به حساب می‌آید که منویش شامل تعداد زیادی از غذاهای بین‌المللی از جمله انواع پیتزاها و پاستاها و سوپ‌ها می‌شود و شاید جالب باشد بدانید این رستوران منویی نیز مخصوص کودکان دارد. در سفرتان به سارانسک اگر می‌خواهید یک روز خاطره‌انگیز داشته باشید و هزینه‌ای که برای صرف غذا می‌کنید برایتان اهمیتی ندارد حتما به این رستوران سری بزنید. درهای مالینا همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

دانستنی‌های سارانسک؛ شهر میزبان بازی ایران پرتغال در جام جهانی روسیه

 

 

رستوران Malina

 


آدرس: سارانسک، سووتسکایا A۵۵


۳- رستوران Big Pig


رستورانی مدرن و شیک که آشپزخانه‌ای باز دارد و می‌توانید سرآشپز و کارکنانش را به هنگام طبخ غذا مشاهده کنید. غذاهای دریایی این رستوران از مشهورترین غذاهای دریایی شهر سارانسک به حساب می‌آیند که با قیمت‌های نسبتا مناسب می‌توانید آنها را سفارش بدهید و نوش جان کنید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

رستوران Big Pig

 

 

آدرس: سارانسک، بوشه ویتسکایا ۵۰


۴- رستوران Kaban Y Bryukva


رستورانی لوکس و خانوادگی که فضایی دلنشین و زیبا دارد و در روزهای مختلف هفته در آن موسیقی زنده نواخته می‌شود. منوی این رستوران انواع غذاهای بین‌المللی و روسی را شامل می‌شود که متناسب با کیفیت بالایش قیمت‌های نسبتا گرانی نیز دارد. همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب این رستوران از مشتریانش پذیرایی می‌کند و در روزهای آخر هفته ۲ ساعت به ساعات کاری خود اضافه می‌کند.

 

۱۰ جاذبه‌ی دیدنی سارانسک؛ شهر میزبان تیم‌ملی ایران و پرتغال

 

 

رستوران Kaban Y Bryukva

 


آدرس: سارانسک، لنینا ۲۹


۵- رستوران Vosmoe Chudo Sveta


این رستوران یکی از رستوران‌های مدرن و جذاب سارانسک به حساب می‌آید که بسیاری از سلبریتی‌های این شهر برا غذاخوردن به آن مراجعه می‌کنند. رستوانی که منوی کامل و متنوعی دارد و به دلیل لوکس بودن، غذاهایش چندان ارزان نیستند. این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۲ شب با دو وعده‌ی اصلی ناهار و شام از مشتریانش پذیرایی می‎کند.

 

 

رستوران Vosmoe Chudo Sveta

 


آدرس: سارانسک، خمیلیتسکوگو ۴۰


۶- رستوران Rozmarin


رستورانی خارج از شهر سارانسک که در بیشتر شب‌های سال در آن موسیقی زنده‌ی جاز و راک نواخته می‌شود. این رستوران جزو رستوران‌های مدرن شهر سارانسک به حساب می‌آید که همه روزه از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۲ شب از مشتریانش پذیرایی می‌کند. در سفرتان با تور جام جهانی روسیه  به سارانسک به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک شب به این رستوران تشریف ببرید و از غذاها و فضاهای منحصر به فرد آن استفاده کنید.

 

 

رستوران Rozmarin

 


آدرس: سارانسک، کیریلووا ۲ B


۷- رستوران Baron Munchausen


رستورانی مجلل و کلاسیک که به نسبت فضا و غذایی که در اختیار مهمانانش قرار می‌دهد هزینه‌ی اندکی از آنها دریافت می‌کند. این رستوران یکی از بهترین مکان‌هایی است که در سفرهای چندنفره و برای برپایی مراسم‌های شادی و دورهمی می‌توانید به آن بروید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

رستوران Baron Munchausen

 


آدرس: سارانسک، لوا تولستوگو

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: