کافه‌‌های خاص بانکوک با اینترنت رایگان برای کار در سفر

جاذبه‌های گردشگری بانکوک
کافه‌‌های خاص بانکوک با اینترنت رایگان برای کار در سفر

همه‌ی ما این قابلیت را نداریم که در ایام سفر همه چیز را فراموش کرده و تنها به خوشگذرانی مشغول شویم. شغل بعضی‌های اینگونه ایجاب می‌کند که در مواقع سفر نیز گاهی خلوت کرده و تجارت یا کارهای مدیریتی خود نگاهی بندازند. اگر در سفر با تور تایلند به بانکوک هم سر می‌زنید ، نیاز نیست برای این کار خود را در هتل حبس کرده و یا به یک کافه عبوث در سطح شهر بروید، این کار را نیز به بهترین شکل انجام داده و مراکزی که ما به شما معرفی می‌کنیم را انتخاب نمایید!

 

بهترین مراکز تفریحی خانوادگی در تایلند


۱- کافه Nap Lab


بدون شک یکی از عجیب‌ترین کافه‌هایی که در این لیست به شما معرفی خواهیم کرد Nap Lab است. مکانی که بیشتر شبیه به یک خوابگاه بسیار شیک است تا یک کافه. با ورود به این مکان شما یکی از کابین‌ها را انتخاب کرده، چیزی سفارش می‌دهید، لم می‌دهید و لپ‌تاپ را روی پاهایتان گذاشته به کار مشغول می‌شوید. همه چیز در راستای هر چه راحت‌تر بودن شما فراهم شده و همه چیز عالی است. تازه اگر در طبقه بالایی بودید و می‌خواستید به پایین بیایید، خود را خسته نکنید! از سرسره استفاده کرده و تا پایین را لیز بخورید.
شاید برایتان عجیب باشد اما با اینکه نسبتا قیمت نوشیدنی‌ها و دسرهای بسیار خوشمزه Nap Lab کمی بالاتر از جاهای دیگر است، اما در بین دانشجوهای شهر، شهرتی ویژه داشته و بسیاری برای یک غروب کاری به آن مراجعه می‌کنند. پتو، تشک، اینترنت عالی، نوشیدنی‌ فوق‌العاده و ...، باید هم اینجا را برای درس خواندن انتخاب کنند!

 

۷ کاری که در سفر به بانکوک حتما باید انجام بدهید

 

 

کافه Nap Lab

 


۲- کافه Too Fast to Sleep


دقیقا برخلاف جایی که در مورد قبل معرفی کردیم، از اسم این کافه‌ی ۲۴ ساعته معلوم است که برای فعالیت ساخته شده و همه را تشویق به کار کردن می‌کند. در واقع وقتی به Too Fast to Sleep وارد می‌شوید، اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد این است که، اگر قرار بود کتابخانه را با یک کافه تلفیق کنیم، احتمالا نتیجه چنین چیزی در می‌آمد!

 

 

کافه Too Fast to Sleep

 


این کافه‌ی آرام چندین کتابخانه جذاب به زبان‌های مختلف دارد، در کنارنوشیدنی‌ها و دسرهای خوشمزه انواع فست‌فودها را سرو می‌کند و هر جا که شده از گل و گیاه برای مطبوع کردن جو و هوای داخل سالن که وسعت نسبتا زیادی هم دارد استفاده شده است. سرعت اینترنت رایگانش عالی است و در اغلب ساعت‌های روز شلوغ. با اینحال با توجه به ۲۴ ساعته بودنش، فرصتی عالی برای مسافرینی فراهم می‌کند هک نباید از کارهای خود غافل شوند.

 


۳- Under Glass Café


اسم گذاری کافه‌ها در بانکوک به نظر ربط شایانی به ماهیت آن دارد! در مورد این کافه نیز همانطور که از اسمش پیداست درمورد مکانی شیشه‌ای و بسیار زیبا است که با یک دکور ساده در داخل تعیین شده است.

 

کافه‌هایی در بانکوک که با دسرهایشان باید عکس اینستاگرامی بگیرید!

 

 

Under Glass Café

 


دو ویژگی منحصر به فرد در مورد این کافه وجود دارد که آن را مکانی ایده‌آل برای چند ساعت کار و رسیدگی به امور خواهد کرد. اول اینکه در Under Glass سعی شده با ایجاد سکوتی نسبی و استفاده از گیاهان طبیعی محیطی ایده‌آل و آرام ساخته شود تا همه بتوانند در آن لذت ببرند و دوم اینکه به عنوان یک کافه، دسرها و نوشیدنی‌هایش با تحسین هر که تا به حال به آن مراجعه کرده مصادف شده است. اینترنت خوب را هم کنار تمام ویژگی‌هایش بگذارید تا بفهمید که یکی از بهترین انتخاب‌ها این کافه شیشه‌ای است که درست در کنار Nap Lab واقع شده.

 


۴- کافه Storyline Bangkok


بر خلاف تمام کافه‌هایی که تا به حال معرفی کردیم، Storyline همانطور که از اسم آن پیداست سعی کرده با ایجاد جوی هنری، فضایی متفاوت در کافه خود ایجاد کند. همه چیز در این مکان ساده است و دکور نیز تا حد زیادی از المان‌های معمول و میزهای چوبی و صندلی‌های فایبرگلاس رنگی بهره برده. با این حال عکس‌های هنری و نقاشی‌های انتزاعی موجود بر روی دیوارها یک حال متفاوتی به آن می‌دهد.

 

جذاب‌ترین موزه و گالری‌های بانکوک را حتما ببینید

 

 

کافه Storyline Bangkok

 


این کافه جذاب اتاق کنفرانس دارد تا بتوانید جمع‌های خود را در آن بر پا کنید و سالن‌های جمع نشینی دارد که با سالن اصلی متفاوت بوده ومحیط گرم‌تری به خود می‌بینید. سرعت اینترنت عالی، منویی کامل با انواع غذا و نوشیدنی و البته سرویس دهی بسیار خوب از جمله دیگر ویژگی‌های Storyline محسوب می‌شود.

 


۵- Beeston Café


بیستون هم کافه‌ای متفاوت و بسیار جذاب است. میزهای آن به نوعی طراحی شده که انگار در اتاق مطالعه خانه خود هستید. یک میز کوچک برای هر کس، با یک چراغ مطالعه، گلی در کنارش و نوشیدنی گرمی که برایتان سرو می‌شود. عملا اگر به عکس‌های موجود در این مطلب نگاه بندازید و ندانید که که ما معرفی یک کافه را برایتان قرار داده‌ایم، به هیچ وجه به ذهنتان خطور نمی‌کند بعضی از این عکس‌ها مربوط به یک کافه باشد!

 

 

Beeston Café

 


محیط بسیار گرم و سرویس‌دهی کم‌نظیر به همراه نوشیدنی‌ها و دسرهای بسیار خوشمزه، اینترنت پر سرعت و البته قیمت‌های مناسب، باعث شده این کافه به شهرتی بسیار خوب برسد. متاسفانه همین شهرت باعث شده گنجایش کم Beeston به سرعت پر شده و خیلی‌ها که تنها چند روز مهمان این شهر شلوغ هستند، فرصت استفاده ازآن را پیدا نکنند.

 


۶- Ease Café


معرفی آخرین کافه خود در بانکوک را برای جایی در نظر می‌گیریم که جدا از ایجاد محیطی برای کارهای شخصی، یک فضای بسیار خوب برای کار گروهی هم در نظر گرفته است. مسلما خیلی از ما تجربه سفر با همکاران خود را داشته‌ایم و در این نوع سفرهای پیش می‌آید که به ناگاه در هتل چند نفر را با لپ‌تاپ‌هایشان به دور هم می‌بنیید که در آن ساعات هیچ لذتی از سفر خود نمی‌برند.

 

 

Ease Café

 


پیشنهاد ما به شما این است که کار خود را به فضای گرم و صمیمی Ease Café ببرید و به دور میزهایش چیزی سفارش داده و به وسیله اینترنت رایگان موجود در این کافه به کارهایتان برسید. میزها در بخش‌های مختلف کافه با شمایل و محیطی متفاوت در نظر گرفته شده‌اند و انواع سلایق را پوشش می‌دهند. از مهم‌ترین ویژگی‌های Ease Café نوشیدنی‌های بی‌نظیرش است. چه در باب قهوه و دیگر نوشیدنی‌های معمول، چه دمنوش‌های گیاهی معروفش که به شدت ارزش امتحان کردن را دارد. از نظر هزینه هم این کافه چیز بیشتری از یک کافه معمولی از مراجعینش دریافت نمی‌کند که همین باعث می‌شود مخارج یک دور هم نشینی تا حد زیادی کاهش یابد.

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: