بهترین فست‌فود‌های تفلیس با خوشمزه‌ترین برگرهای جهان!

جاذبه‌های گردشگری تفلیس
بهترین فست‌فود‌های تفلیس با خوشمزه‌ترین برگرهای جهان!

تفلیس پایتخت بناهای کهن و جلوه‌های قدیمی کشور گرجستان امروزه یکی از توریستی‌ترین شهرهای منطقه‌ی دور و اطرافش به حساب می‌آید. شهری که سالانه هزاران توریست را به خود می‌کشاند و از آنها به با امکانات رفاهی و اقامتی درجه یک نظیر بهترین هتل‌ها و رستوران‌ها و کافه‌ها پذیرایی می‌کند. در سفرتان با تور گرجستان به تفلیس اگر به دنبال بهترین نقاط این شهر که بهترین برگرها را با قیمت‌های مناسب نوش جان کنید هستید، همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۸ فست‌فود مهم این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 

 ۷ کافه‌ی شبانه مشهور تفلیس که شب‌هایتان را می‌سازند


۱- پایپس برگر (Pipes Burger)


در فضایی صمیمی و گرم دو شعبه از این فست‌فود در شهر تفلیس به فاصله‌ی نه چندان زیاد از هم قرار دارد که در آن می‌توانید ۱۳ مدل برگر سفارش بدهید. برگرهایی که برخی‌هاشان مخصوص این فست‌فود است و البته قیمت‌های چندان گرانی نیز ندارند. اگر گیاهخوار نیز هستید از رفتن به این فست‌فودی سرباز نزنید. در این مرکز می‌توانید انواع سالادها و برخی ژامپون‌ها مخصوص گیاهخوارن را نیز پیدا کنید هر دو شعبه‌ی این فست‌فود فروشی در خیابان نینوشویلای شماره ۸ قرار دارد و درهای این دو شعبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب به مشتریانش باز است.

 

 ۸ رستوران ارزان اما خوشمزه در تفلیس! 

 

 

پایپس برگر

 


۲- ماگسیز برگر (Mugsys Burger)


ماگسیز یک جای مناسب برای کسانی است که می‌خواهند برگرهای ارزان و خوشمزه نوش جان کنند. این مرکز بیش از آنکه به یک کافه و یا بار شبیه باشد به یک فست‌فود فروشی کوچک شبیه است که به خاطر قیمت برگرهایش بسیار مورد توجه گردشگران شهر تفلیس قرار دارد. در این فست‌فودی می‌توانید برگرهای خوشمزه با دسترسی به سس فراوان نوش جان کنید. درهای این مرکز که در خیابان اریستاوی شماره ۱۴ وجود دارد همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است.

 

 رستوران‌های معروف تفلیس؛ یگانه شهر مدرن و سنتی در جهان 

 

 

ماگسیز برگر

 


۳- خانه‌ی برگر تفلیس (Burger House Tbilisi)


یکی از معروف‌ترین ساندویچ‌زن‌های کشور گرجستان مرکزی تاسیس کرده است که در آن خوشمزه‌ترین و معروف‌ترین برگرهای شهر تفلیس را به فروش می‌رساند. منوی این مرکز از برگرهای محدودی تشکیل شده است. چرا که برگرهای این مرکز مخصوص سرآشپز هستند اما با وجود این امر قیمت‌های مناسب و نسبتا ارزانی دارند. تمامی برگرهای این مرکز به همراه سیب‌زمینی سرخ کرده و سالاد سرو می‌شوند و در آن برگرهایی مخصوص گیاهخوران نیز به فروش می‌رسد. درهای این مرکز که در خیابان پوشکین شماره ۲۵ قرار دارد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

خانه‌ی برگر تفلیس

 


۴- کافه استرادا (Strada)


استرادا یکی از کافه‌های مشهور این شهر است. کافه‌ای که در منوی آن می‌توانید دو مدل برگر پیدا کنید. برگرهایی که در نون‌های گرد تیره رنگ به همراه ترشی و سالاد سرو می‌شوند. این کافه به دلیل نان‌های برگرهایش بسیار معروف است. استرادا که در خیابان مارجانیشویلی قرار دارد همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ نیمه شب به مشتریانش خدمات ارائه می‌کند.

 

 کافه‌گردی در کوچه پس کوچه‌های تفلیس 

 

 

کافه استرادا

 


۵- کافه فکتوری ۲۷ (Factory ۲۷)


کافه‌ای که در منوی آن می‌توانید انواع برگرهای خوشمزه و پرکالری را پیدا کنید. برگرهایی که به همراه سیب‌زمینی سرخ کرده سرو می‌شوند. این کافه اما متاسفانه برگرهایی مخصوص گیاهخوران ندارد. گیاهخوران در این کافه می‌توانند انواع سالادها را نوش جان کنند. درهای این کافه که در خیابان زندوکیل قرار دارد از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

کافه فکتوری ۲۷

 


۶- گَس برگر (Gas Burger)


اگر می‌خواهید در یک دکور خاص بهترین برگرها را در تفلیس نوش جان کنید باید به این مرکز بروید. جاییکه دکورش از ماشین‌های قدیمی تشکیل شده است. برخی میزها و صندلی‌های این مرکز ماشین‌های قدیمی هستند که امروزه تغییر کاربری پیدا کرده‌اند. برگرهای این فست‌فودی چندان گران نیستند و در سفرتان با تور تفلیس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به اینجا سری بزنید. چرا که این فست‌فودی با فضایی که دارد یک روز خاطره‌انگیز برایتان رقم خواهد زد. درهای این مرکز که در خیابان آقمندشنبلی قرار دارد همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

 گَس برگر

 


۷- بار Respublika grill


باری که منوی بسیار متنوعی از انواع برگرها و سالادها و دسرها و پیش‌غذاها دارد. در این بار می‌توانید ساعت‌ها زمان بگذرانید و برگرهایی خوشمزه نوش جان کنید. برگرهایی که مخصوص سرآشپز هستند و در میان گردشگران و شهروندان تفلیس بسیار طرفدار دارند. درهای این بار که در خیابان اینگوروکوا قرار دارد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 شکم‌گردی در تفلیس؛ اگر گرسنه‌اید این مطلب را نخوانید! 

 

 

 بارگریل

 

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: