بهترین رستوران‌های کازان؛ شهر میزبان ایران در جام‌جهانی

جاذبه‌های گردشگری روسیه
بهترین رستوران‌های کازان؛ شهر میزبان ایران در جام‌جهانی

کازان شهر آتش زیر خاکستر، شهر شور و هیجان در کشور سردی‌ها و سرماها یعنی روسیه، سی‌ام خرداد ماه امسال یکی از مهمترین و تاریخ‌سازترین مسابقات فوتبال کشور ما را در خود رقم خواهد زد. ساعت بیست و یک و سی دقیقه‌ی این روز، تیم ایران مقابل تیم اسپانیا خواهد جنگید و قطعا تا سال‌های سال خاطره‌ی این بازی و این شهر در روح و جان مردم ایران باقی خواهد ماند. در سفرتان با تور روسیه  به  کازان برای تماشای بازی ایران و یا بعدها برای دیدن این شهر اگر به دنبال بهترین رستوران‌ها برای صرف بهترین غذاهای روسی و یا بین‌المللی هستید همراه ما باشید تا رستوران‎‌های معروف و پرطرفدار این شهر را یک به یک حدمتتان معرفی کنیم.

 

تور جام جهانی روسیه 2018

  


۱- رستوران مالابار


در سفرتان به کازان اگر اهل خوردن غذاهای سالم و گیاهی هستید و نیز همچنین اگر می‌خواهید به یک رستورانی که غذاهای هندی در آن طبخ و سرو می‌شوند بروید باید به مالابار سری بزنید. رستورانی که دکور گرم و خاص مخصوص کشورهای هندی دارد و با غذاهای تند و تیز و انواع ادویه‌های گرم، سرمای کازان را برایتان زایل می‌کند. مالابار با نورپردازی گرم و با دکور قهوه‌ای رنگ متشکل از میزها و صندلی‌های لهستانی همه روزه از ساعت یازده صبح تا یازده شب از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

 

 

۹ غذای خیابانی هند که شما را عاشق طعم فلفل می‌کند

 

 

 

رستوران مالابار

 


آدرس: کازان، یولیتسا مالایا کرانسایا ۱۳

آدرس شبکه اجتماعی: https://www.instagram.com/malabar_kazan/

 

 

۲- رستوران پیلیوت خولوست‌یاکا (Priyut Kholostyaka)


در یک بنای قدیمی در این شهر که تاریخ ساختش به دهه‌ی اول قرن نوزدهم میلادی یعنی سال‌های ابتدایی ۱۸۰۰ بازمی‌گردد یک رستوران واقع شده است که جزو لوکس‌ترین رستوران‌های شهر کازان به حساب می‌آید. رستورانی که فضایی رمانتیک و شاعرانه دارد و هرکس به قصد انجام یک سفر رمانتیک به کازان برود محال ممکن است از آن بازدید نکند. منوی این رستوران یکی از گران‌ترین منوهاست اما به گونه‌ای طرح شده است که بیشتر غذاها و سلیقه‌ها را پوشش بدهد. در این منو می‌توانید انواع غذاهای گیاهی، گوشتی و دریایی را پیدا کنید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و در روزهای جمعه و شنبه ۲ ساعت به ساعات کاری خود می‌افزاید.

 

 

۱۰ تفریحی که در کازان شهر میزبان ایران در جام‌جهانی می‌توانید انجام بدهید

 

 

 

رستوران پیلیوت خولوست‌یاکا

 


آدرس: کازان، یولیتسا چرنیشفسکوگو

آدرس سایت: http://prihol.ru

 

 

۳- کافه رستوران پاشمیر (Pashmir)


در یک فضای مدرن و امروزی، فضایی که به دور از سنت‌های یک منطقه طراحی شده است، کافه رستورانی در شهر کازان تاسیس شده است که شبیهش را در دیگر کشورهای جهان نیز می‌توانید ببینید. بنابراین با بودن در این رستوران احساس غریبه بودن نخواهید کرد. منوی این کافه رستوران دسرها و غذاهای مختلفی را تشکیل می‌دهد که در آن هم می‌توانید غذاهای سبک نوش جان کنید و هم غذاهای سنگین. درهای پاشمیر که سرآشپزهای معروفی از منطقه‌ی چچن و ازبکستان دارد همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

 

کافه رستوران پاشمیر

 


آدرس: کازان، یولیتسا هادی تاکتاش ۳۰
آدرس سایت: http://pashmir.ru

 

 

۴- کافه رستوران Khleb I Vino


کافه رستورانی دنج و کوچک مخصوص انواع قرارهای دیدار بلند مدت و کوتاه مدت. جاییکه با فضای صمیمی و دلنشینش گردشگران و شهرندان زیادی را همه روزه به خود جذب می‌کند. کافه‌ای که بهترین نوشیدنی‌ها و دسرهای شهر کازان را می‌توانید در آن پیدا کنید و اگر به همراه دوستانتان به کازان سفر کرده‌اید رفتن به آن یکی از بهترین انتخاب‎‌های شما در سفر به کازان خواهد بود. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و به شما پیشنهاد می‌کنیم در سفرتان به کازان حتما یک صبحانه‌ی مفصل در این کافه رستوران نوش جان کنید.

 

 

کافه رستوران Khleb I Vino

 


آدرس: کازان، یولیتسا اوستروفسکوگو ۳۸
آدرس سایت: http://xlebvino.com

 

۵- رستوران Dom Tatarski Kulinari


رستورانی شیک و مجلل که به سبک سالن‌های قصرهای کهن طراحی و تزئین شده است. در سفرتان به کازان اگر هوس آن را دارید یک شب متفاوت و گران را تجربه کنید باید به این رستوران تشریف ببرید. رستورانی که غالبا مشتریانش با لباس رسمی به آن وارد می‌شوند. در منوی این رستوران می‌توانید انواع غذاهای درجه یک بین‌المللی را پیدا کنید.

 

 

رستوران Dom Tatarski Kulinari

 


آدرس: کازان، یولیتسا باهومان ۱۲/۳۱
آدرس سایت: http://www.domtk.com

 

۶- رستوران روبای (Rubai)


رستورانی شیک و مجلل که دکور و تزئینی سنتی دارد و در آن می‌توانید لحظاتی خوش و خاطره‌انگیز سپری کنید. این رستوران دارای اتاقک‌هایی است که با پرده از سالن عمومی آن جدا می‌شود و پر شده است از تخت‌ها و صندلی‌های راحتی. روبای همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب از مشتریانش پذیرایی می‌کند و در روزهای جمعه و شنبه ۲ ساعت به ساعات کاری خود می‌افزاید.

 

 

 

 رستوران روبای

 


آدرس: کازان، یولیتسا پروفسیوزنایا ۱۶
آدرس سایت: https://www.dra.ru

 

 

۷- رستوران Tatarskaya Usadba


رستورانی شیک و زیبا که در یک هتل واقع شده است. رستورانی که می‌توانید انواع غذاهای خوشمزه‌ی بین‌المللی و روسی را در پیدا و نوش جان کنید. رستورانی که به سبب نورپردازی و دکورش بسیار دلنواز است و گردشگران زیادی را بی‌تاب دیدنش می‌کند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

رستوران Tatarskaya Usadba

 


آدرس: کازان، یولیتسا شیگابوتدینا ماردزاهی ۸
آدرس سایت: http://tatusadba.ru

۲۷ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: