راهنمای گردشگری پرتغال

جاذبه‌های گردشگری پرتغال

جزیره پرتغالی ماده‌ را در فاصله ای نزدیک از سواحل کشور مغرب در آب های اقیانوس اطلس قرار دارد. مناظر طبیعی این جزیره به اندازه ای زیبا است که به یک بهشت زمینی شباهت دارد.

به گزارش توریست‌ها ، جزیره ماده را به دلیل آب وهوایی شبه استوایی بیشتر شبیه یک باغ طبیعی بوده که زیباترین باغ های اقیانوس اطلس را در خود جای داده است. جزیره ماده را به دلیل سواحل زیبا ، کوهستان های سرسبز و خانه هایش با معماری سنتی یکی از بهترین نقاط برای اکوتوریسم محسوب می شود. 10 عکس از طبیعت بدیع جزیره ماده را را برای این گزارش انتخاب کرده ایم. 10 منظره زیبا از جزیره برای شما انتخاب کرده ایم:

.


چشم انداز ساحلی صخره ای و آب های اقیانوس اطلس در نزدیکی بندر سانتانا در شمال جزیره ماده 

portugal

بندر فونکال مرکز جزیره ماده را که به خلیج فونکال مشرف بوده و دارای منظره ای بسیار بدیع است.

portugal2

ساحل زیبای بندر کوچک سانتانا در شمال جزیره ماده را.

portugal3

منظره باغ نباتی مونته در شمال بندر فونکال که به کمک یک تله کابین می توان در کمتر از 15 دقیقه 500 متر ارتفاعی که ساحل را از این باغ زیبا جدا می کند، پیمود.

portugal4

جزیره ماده را یک مقصد ایده آل برای اکوتوریست ها است. چشم اندازی زیبا از منطقه ای کوهستانی که ابرها دره آن را پوشانده اند.

portugal5

آب و هوای شبه استوایی جزیره ماده را امکان رشد و نمو هرگونه گیاهی را فراهم می کند. تصویر یک باغ به سبک ژاپنی در باغ بزرگ نباتی مونته.

portugal6

چشم انداز رویایی از آب های اقیانوس اطلس و ساحل صخره ای جزیره ماده را و آبشاری که از صخره به پایین می ریزد.

portugal7

تصویر منازل زیبا و دیدنی با معماری سنتی در بندر سانتانا که نماد جزیره ماده را هستند.

portugal8

منظره هوایی از جاده پلکانی، ساحل و آبهای اقیانوس از فراز صخره مرتفع در جزیره ماده را.

portugal9

جزیره ماده را بیشتر به یک باغ طبیعی گسترده شباهت دارد و کلیه امکانات رفاهی برای توریست ها در آن ایجاد شده است. عرض این جزیره از 22 کیلومتر متجاوز نبوده و مرتفع ترین مکان آن قله پیکوروئیوو با 1861 متر ارتفاع است.

.

.

۲۷ مرداد ۱۳۹۳

نظرات کاربران