۷ تفریح در کرابی که باید با فرزندانتان تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری کرابی
۷ تفریح در کرابی که باید با فرزندانتان تجربه کنید

کرابی یکی از دنج‌ترین و دیدنی‌ترین جزیره‌های کشور تایلند است که در خط ساحلی دریای آندمان واقع شده است. جزیره‌ای که قدمتش به پیش از تولد حضرت مسیح می‌رسد و به جزیره‌ی صخره‌های مرمرین معروف است. اگر با تور تایلند نوروز97 به همراه خانواده به این جزیره سفر کرده‌اید و به دنبال تفریحاتی که به همراه فرزندان خود بتوانید انجام بدهید هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا ۷ تفریح خانوادگی این جزیره را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 

کرابی؛ شهر ماجراجویی‌های جذاب


۱- زیپ لاین سواری در فان پارک کرابی


فان پارک کرابی یکی از پارک‌های جنگلی این جزیره است که وسایل بازی خود را برای افراد در سنین مختلف طراحی کرده است. در این پارک همانطور که بزرگسالان می‌توانند زیپ‌لاین سواری کنند، کودکان نیز می‌توانند در یک مسیر جذاب و پر هیجان اما با سرعت کمتر و مسیر نه چندان طولانی زیپ‌لاین سواری کنند. وسایل بازی موجود در این پارک از امنیت بالایی برخوردارند و گواهینامه‌های استاندارد مربوط به این امر را نیز دارند.

 

۶ تفریح خاص که فقط در تایلند می‌توانید امتحان کنید!

 

 

tree-adventure-park-krabi

 

 

درهای این پارک همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر به روی بازدیدکنندگانش باز است.


۲- ماشین‌سواری در پیست کارتینگ کرابی


پیست کارتینگ کرابی یکی از پیست‌های زیبای کشور تایلند است که در سفرتان با تور تایلند، رفتن به آن برای انجام یک تفریح هیجان‌انگیز خانوادگی بسیار مناسب است. این پیست مسیر بسیار زیبایی دارد و علاوه بر آن ماشین‌هایی با دو صندلی نیز دارد. این ماشین‌ها برای خانواده‌هایی که فرزندان خردسالشان توانایی راندن ندارند بسیار مناسب است و انجام دادن این تفریح را برای آنان امکان‌پذیر می‌کنند.

 

۱۰ تصویر از تایلند که شما را مشتاق سفر به این کشور می‌کند

 

 

kart-speedway

 

 

درهای پیست کارتینگ کرابی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر به روی گردشگران باز است.


۳- پارک ماجراجویی‌های کرابی


در بخش شمالی جزیره‌ی کرابی پارکی واقع شده است مخصوص جنگل‌نوردی و ماجراجویی‌ها. در این پارک مسیرهای مختلفی برای دوچرخه‌سواری، بالارفتن از درختان و صخره‌نوردی طراحی شده است تا خانواده‌ها به همراه فرزندان خود دست به اکتشاف و ماجراجویی بزنند. رفتن به این پارک برای خانواده‌هایی که فرزندان نوجوان دارند بسیار مناسب است. چرا که آنها علاوه بر ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز، راه‌هایی برای بقا در طبیعت و همینطور تلاش برای حفظ طبیعت را نیز می‌آموزند. بازی‌ها و ماجراجویی‌های این پارک به گونه‌ای طرح‌ریزی شده‌اند که این آموزش‌ها در خلال بازی‌ها به کودکان داده شود.

 

۹ تفریح هیجان‌انگیز در تایلند که آدرنالین خونتان را بالا می‌برد!

 

 

fun-park-krabi

 

 

درهای پارک ماجراجویی‌ها همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر به روی بازدیدکنندگانش باز است.


۴- کشف غارهای منطقه‌ی Ao Luk در کرابی


در میان تالاب‌ها و رودخانه‌ها و در میان صخره‌ها و پوشش‌های گیاهی متنوع در انتهای جزیره‌ی کرابی، غارهایی قرار دارند که برای رسیدن به آنها باید در یک سفر ماجراجویانه سوار قایق شوید و پارو بزنید در دل آب‌ها. این غارها از زیبایی‌های این جزیره به حساب می‌آیند که در یک اکتشاف خانوادگی و ماجراجویانه می‌توانید به دیدن آنها بروید.

 

بهترین مراکز تفریحی خانوادگی در تایلند

 

 

explore-ao-luk-caves

 


۵- پارک جنگلی تانگ تِئا در کرابی


در ۵۰ کیلومتری جنوب کرابی پارکی جنگلی واقع شده است که در دل برکه‌های آبی آن می‌توانید شنا کنید و یا در پیچاپیچ درختان آن یک پیک نیک خانوادگی داشته باشید. دور و اطراف این پارک را رستوران‌های جنگلی پر کرده‌اند که اگر هوس غذا کردید و یا گشنه‌تان شد می‌توانید به آنها مراجعه کنید. درهای این پارک همه روزه از زمانیکه خورشید طلوع می‌کند و رنگ می‌اندازد تا زمانیکه غروب کند و آسمان تاریک شود به روی بازدیدکنندگانش باز است.

 

۶ تفریح خاص که فقط در تایلند می توانید امتحان کنید!

 

 

national-park

 


۶- صخره‌نوردی در جزیره کرابی


در تمامی کشور تایلند، جزیره‌ی کرابی بیش از آنکه به سواحل زیبا و دنجش شناخته شود به صخره‌های مرمرینش شناخته می‌شود که از دل آب سر برآورده‌اند. صخره‌هایی که بالارفتن از آنها آرزوی هر گردشگر است. در بخش‌های مختلف این جزیره همه روزه برای کودکان بالای هشت سال آموزش‌هایی برای صخره‌نوردی داده می‌شود تا آنها بتوانند برخی‌ صخره‌های کوچک این جزیره را به تنهایی بالا بروند و کشف کنند.

 

کرابی را بعد از تجربه این ۱۰ تفریح هیجان‌انگیز ترک کنید!

 

 

rock-climbing

 


۷- آکواریوم فضای باز Ao Nam Mao در کرابی


در برکه‌‌هایی نه چندان وسیع در جاده‌ی اصلی کرابی، آبزیانی از جمله ماهی نمو و لاکپشت پرورش داده می‌شوند که از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر می‌توانید به همراه خانواده به دیدن این برکه‌ها بروید. بازدید از این آکواریوم کاملا رایگان است.

 

 

aquarium

۱۸ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: