بهترین تم پارک‌های کوالالامپور؛ شهر گردش‌ها و تفریحات

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
بهترین تم پارک‌های کوالالامپور؛ شهر گردش‌ها و تفریحات

کوالالامپور شهر آسمان‌خراش‌های پتروناس، شهری که شش و نیم میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است، با جاذبه‎های گردشگری مدرن‌اش امروزه یکی از پرگردشگرترین شهرهای آسیای شرقی به حساب می‎‌آید. در سفرتان با تور مالزی نوروز97 به این شهر اگر به دنبال جاذبه‌های تفریحی هیجان‌انگیز که آدرنالین خونتان را بالا می‌برند هستید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم سری به تم پارک‌های این شهر بزنیم. پارک‌هایی که هم مناسب سفرهای خانوادگی هستند و هم مناسب سفرهای مجردی و یا جوانی.

 

۱۰ تفریحِ پارک آبی کوالالامپور که با بازی در آن قلبتان می‌ایستد!


۱- مجموعه‌ی سان وی لاگون در کوالالامپور


سان وی لاگون مجموعه‌ای متشکل از پارک آبی، باغ وحش و شهربازی است و از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور به حساب می‌آید. شهربازی این پارک به دلیل مجهز بودن یکی از امن‌ترین و هیجان‌انگیزترین شهربازی‌های شرق آسیاست که اگر با تور کوالالامپور به این شهر سفر کردید حتما یک روز را برای وقت گذراندن در این پارک اختصاص دهید.

 

 

theme-park

 

 

بازی انتقام دزدان دریایی این مجموعه از هیجان‌انگیزترین بازی‌های آن است که شما با سرعتی سرسام‌آور می‌توانید چرخشی ۳۶۰ درجه را در آسمان تجربه کنید. ترن هوایی این مجموعه نیز از دیگر بازی‌های شگفت‌انگیز این پارک است. سان وی لاگون همچنین حجم وسیعی از وسعتش را به زمین بازی کودکان اختصاص داده است و مجموعه‌اش را به یک مجموعه‎‌ی تفریحی خانوادگی تبدیل کرده است. رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های این مجموعه اجازه نمی‌دهند بازدید شما از اینجا با گرسنگی و یا تشنگی همراه باشد.

 

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور که باید با فرزندانتان بروید

 

 

sunway-lagoon

 


درهای این مجموعه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر به روی بازدیدکنندگان باز است.
آدرس: مالزی، کوالالامپور، شهر پتالینگ جایا، بندر سان وی، جالان پی تی اس ۳


۲- پارک برجایا تایمز اسکوئر در کوالالامپور


این پارک در طبقه‌ی پانزدهم مرکزخرید برجایا واقع شده است و به خاطر وسعتش به عنوان بزرگترین پارک سرپوشیده‌ی مالزی شناخته می‌شود. این پارک از دو قسمت ویژه تشکیل شده است. یک قسمت مخصوص بزرگسالان و یک قسمت مخصوص کودکان و نوجوانان. بنابراین اگر در یک سفر خانوادگی به همراه تور مالزی رفته‌اید به شما پیشنهاد حتما به برجا تایمز اسکوئر سر بزنید. چرا که هم می‌توانید به مرکزخرید آن رفته و ساعاتی چند را به خرید کردن بپردازید و هم سر فرزندان‌تان را گرم کرده و از غر زدن‌های آنها به خاطر سر رفتن حوصله‌شان فرار کنید. این پارک یکی از مجهزترین پارک‌های سرپوشیده‌ی دنیا نیز می‌باشد.

 

۷ جاذبه‌ی گردشگری کوالالامپور؛ ابرشهر توریستی مالزی

 

 

berjaya-times-square

 


درهای برجایا تایمز اسکوئر همه روزه به غیر از روزهای آخر هفته از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب به روی بازدیدکنندگانش باز است و در روزهای آخر هفته درهای این پارک یک ساعت زودتر از همیشه باز می‌شوند.
آدرس: مالزی، کوالالامپور، منطقه‌ی ۵۵۱۰۰، منطقه‌ی جالان امبی، برج برجایا تایمز اسکوئر، طبقه‌ی پانزدهم


۳- پارک دیستریکت ۲۱ در کوالالامپور


در زمینی به وسعت ۶۵۰۰ متر مربع در مرکزخرید آی اُ آی پوتراجایا، شهربازی‌ای قرار دارد که یکی از پرطرفدارترین شهر بازی‌های کوالالامپور است. این شهربازی شامل بازی‌های هیجان‌انگیز به خصوص برای کودکان و نوجوانان است. زیپ‌لاین، سرسره‌هایی با شیب زیاد و صخره‌ها و دیواری‌هایی برای بالا رفتن تنها تعداد اندکی از بیشمار بازی‌های هیجان‌انگیز این تم پارک هستند.

 

۷ تفریح رایگانی که می‌توانید در کوالالامپور انجام بدهید

 

 

district-21

 


درهای این پارک همه روزه از ساعت ۱۲ظهر تا هشت شب به روی بازدیدکنندگانش باز است و در روزهای آخر هفته درهایش ۲ ساعت زودتر از روزهای دیگر باز می‌شوند.
آدرس: مالزی، کوالالامپور، پوتراجایا ۶۲۵۰۲، آی.اُ.آی سیتی مال، طبقه همکف


۴- پارک آی‌سیتی، شاه عالم در کوالالامپور


آی سیتی یکی از تکنولوژیک‌ترین پارک‌های کوالالامپور به حساب می‌آید که به سبب نورپردازی‌ زیبایش یکی از جذاب‌ترین تم‌پارک‌های کوالالامپور در شب‌هاست. سینمای ۳ بعدی این پارک آوازه‌اش را در سراسر شهر کوالالامپور پیچانده است.

 

در کوالالامپور حتما یک فیلم را در این سینماهای سه‌بعدی تماشا کنید

 

 

i-city

 


درهای آی سیتی همه روزه از ساعت ۱۰صبح تا ۱۲شب به روی بازدیدکنندگانش باز است.
آدرس: مالزی، کوالالامپور، جالان مولتی مدیا، پارک شهر، آی سیتی، شاه عالم

 


۵- پارک آبی وِت ورلد شاه عالم در کوالالامپور


در فاصله‌ی ۲۵ کیلومتری شهر کوالالامپور مالزی پارکی آبی ساخته شده است که قدمتش بازمی‌گردد به ۲۵ سال پیش. این پارک یکی از پارک‌های مناسب برای گذراندن تفریحات خانوادگی است. سرسره‌ی مانسوم بوستر که ۲۲۵ متر طول دارد و یکی از طولانی‌ترین سرسره‌های آبی قاره‌ی آسیا به حساب می‌آید در این پارک قرار دارد.

 

 

wet-world-kuala-lumpur

 


درهای وت ورلد همه روزه از ساعت ۱۰صبح تا ۶ عصر به روی بازدیدکنندگانش باز است.
آدرس: مالزی، کوالالامپور، پرسی‌آران داتو منداری، شاه عالم

۱۰ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: