سافاری در آنتالیا؛ شهر گشت و گذارهای هیجان‌انگیز

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
سافاری در آنتالیا؛ شهر گشت و گذارهای هیجان‌انگیز

سفر با تور آنتالیا نوروز 97 به شهری که در مجاورت دریای مدیترانه قرار گرفته است یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گذراندن هر تعطیلات است.

 

 

چرا به آنتالیا سفر کنیم؟

 

 

در سفرتان به این شهر اگر پس از گشت و گذارهای دل‌انگیز روزانه و شبانه در کنار سواحل و بازارها به دنبال یک تفریح هیجان‌انگیز می‌گردید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم سری به ارتفاعات این شهر بزنیم. جاییکه می‌شود با ماشین‌های جیپ زد به دل جاده‌ها و پیچ‌ها و ساعاتی را خوش گذراند.

 

حقایقی شگفت انگیز درباره آنتالیا که شما را علاقه مند سفر به این شهر می کند

 

 

safari-in-antalya


سافاری در آنتالیا


اگر با تور آنتالیا هم مسافر می‌شوید بدانید که در این شهر هر روزه تورهای زیادی برگزار می‌شوند که شما می‌توانید در آنها ثبت‌نام کنید و بزنید به دل جاده‌ها. مدت زمان برگزاری این تورها معمولا از یک ساعت تا شش ساعت است و بسته به زمانی که شما دوست داشته باشید در آنها شرکت کنید و بسته به خدماتی که هرکدام از آنها به شما ارائه می‌کنند قیمت‌های متفاوتی دارند. این تورها شما را به صورت گروهی به طبیعت بکر و زیبای شهر آنتالیا می‌برند و فضایی پر از هیجان و لذت برایتان فراهم می‌سازند. عبور از رودخانه، پیچ‌های تند و دست‌اندازها درحالیکه در امنیت کامل هستید تجربه‌ای بی‌نظیر و خاص از سفرتان به آنتالیا برایتان رقم می‌زند.

 

سیزده جاذبه دیدنی آنتالیا که در سفرتان انتخاب می کنید

 

safari-in-antalya

 


امکانات سافاری در آنتالیا


با ثبت‌نام در این تورها، ماشین‌هایی به نزدتان می‌آیند تا شما را از هتل‌تان به محل برگزاری تور ببرد. پس از پایان تور نیز همین ماشین‌ها شما را به محل اقامتتان در آنتالیا بازمی‌گرداند. در این تورها شما بیمه هستید و اگر به راهنمایی‌های لیدرتان گوش دهید هیچ خطری تهدیدتان نمی‌کند. این تورها همچنین در صورت تمایل شما را مهمان یک وعده‌ی غذایی می‌کنند.

 

 

 safari-in-antalya

 

 

راهنمای سفر نوروزی به آنتالیا ؛ مروارید مدیترانه

 


دیدنی‌های بی‌نظیر سافاری آنتالیا


مکان‌های زیادی در آنتالیا این تورها را برگزار می‌کنند اما معروف‌ترین آنها سافاری‌های کمر و کپرو کانیون هستند. در این منطقه‌ها شما می‌توانید به تماشای طبیعت بکر آنتالیا بروید، جنگل‌نوردی کنید و از نزدیک زندگی روستاییان این شهر را ببینید. سافاری‌های کونیالتی، لارا، کوندو، بلک و ماناوگات نیز از دیگر سافاری‌های مشهور این شهر هستند.

 

 

safari-in-antalya

 

وسایل ضروری برای سافاری آنتالیا


درست است که برگزارکنندگان این تورها همه‌ی آنچه را شما ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید برایتان تدارک می‌بینند اما بهتر است شما هم دست خالی در این تورها شرکت نکنید و چیزهایی که خدمتتان عرض خواهیم کرد را همراهتان ببرید:


۱- کوله پشتی: همراه داشتن یک کوله پشتی سبک که بتوانید وسایل شخصی ضروری‌تان مثل تلفن همراه، عینک آفتابی و برخی خوراکی‌هایتان را درون آن بگذارید در این تورها تقریبا واجب است.
۲- آب و آبمیوه: در ایستگاه اول این تورها غرفه‌های فراوانی برای تهیه‌ی هرگونه خوراکی وجود دارند اما در ایستگاه‌های دیگر تعداد این غرفه‌ها تقریبا به صفر می‌رسند. بنابراین در ابتدای سفرتان لازم است به مقدار کافی و یا حتی اضافی مایعات تهیه و همراه خودتان ببرید.
۳- ماسک و مواد شوینده: اگر دچار آلرژی و یا بیماری‌های تنفسی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم در این گشت و گذار حتما ماسک همراه خود داشته باشید و همچنین برای ضد عفونی کردن دست‌هایتان با خود مواد شوینده ببرید.
۴- دوربین مناسب: بخش زیادی از لذت این سفر به ثبت خاطرات آن است. بنابراین سعی کنید برای عکاسی و فیلمبرداری حتما یک دوربین مناسب همراه خود ببرید و حتما یادتان باشد حافظه‌ی آن را تا جاییکه می‌توانید خالی کنید. چرا که این سافاری‌ها پر از لحظات و طبیعت‌های جذاب هستند که شما وسوسه‌ی عکس و فیلم گرفتن از آنها می‌شوید.

 

safari-in-antalya

 

دانستنی‌های مهم از سافاری‌های آنتالیا


۱- این سافاری یک کار گروهی است. پس باید برای هرچه بهتر انجام شدن آن به راهنمایی‌های لیدرتان گوش بدهید.
۲- در این سافاری شما با افراد مختلف که تا پیش از انجام این سفر هرگز آنها را نمی‌شناختید همراه و هم‌مسیر می‌شوید. بنابراین یادتان باشد در هر شرایطی سنجیده و مبادی آداب رفتار کنید.
۳- در رانندگی جانب احتیاط را رعایت کنید. مسیرهای این گردش به قدر کافی هیجان‌انگیز هستند و شما باید سعی کنید هیجان خود را کنترل کرده و در هر وضعیتی جانب احتیاط را رعایت کنید.

 

 

safari-in-antalya

۰۳ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: