زیبایی‌های دبی را از روی آب تماشا کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
زیبایی‌های دبی را از روی آب تماشا کنید

در سفر با تور دبی می‌بینید که این شهر به قدری از ماشین‌های اسپورت، هلیکوپترهای شخصی، مراکز خرید و بازی‌هایی با تکنولوژی روز پر شده، که گاهی یادمان می‌رود این شهر ساحلی‌ست و دریایی دارد که زیبایی‌های آن را دو چندان می‌کند. اماراتی‌ها قایق‌های چوبی خاص به خود را دارند که اگر در کنار سواری با قایق‌های شخصی و اتوبوس‌های دریایی زیبا، راهی جذاب و مفرح برای دیدنی‌های این شهر تازه‌ تاسیس خواهد بود.در سفر با تور دبی نوروز 97 در کنار خرید و صحرا‌گردی در دبی تجربه‌ای لوکس و متفاوت داشته باشید.

 

 

راهنمای سفر ۴ روزه به دبی؛ شهر هیجان تفریح در شن‌های صحرا و آبی دریا

 

کانال‌های مارپیچ مدینه جمیرا در دبی


سواری بر روی قایق‌های چوبی در کانال‌های این محله‌ی زیبای دبی یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات حضور در دبی محسوب می‌شود. مدینه جمیرا با ساختمان‌ها و هتل‌های ساحلی که طراحی آن‌ها عموما از ساختمان‌های عربی نشات گرفته، محله‌ای زیبا به دور این کانال‌ها پدید آورده‌اند و شما با سواری میان آن‌ها می‌توانید از آرامش این مکان، زیبایی ساختمان‌ها و نیم ساعت لذت بخش در میان آب بهره ببرید. قایق‌های کوچک این مکان عموما کنار کانال پهلو گرفته‌اند و به صورت تک خانواده شما را سوار می‌کنند. این مکان خیلی شلوغ نیست، هزینه‌ی زیادی ندارد و عموما قایق‌های خالی به وفور یافت می‌شود.

 

اگر می‌خواهید از هیجان نفستان بند بیاید، ورزش‌های آبی دبی را امتحان کنید!

 

 

dubi

 


راه آبی دبی سوار بر کریک


قایق‌های باستانی کریک، قرن‌هاست که این مسیر آبی را در شهرهای ساحلی عربی، مسیرهای متفاوتی مسافرین را جا به جا می‌کنند. این مسیر آبی شما را به بازار طلاو پارچه می‌برد و در این بین می‌توانید از بخش‌های زیبای شهر وقتی بر روی آب از هوای مطبوع لذت می‌برید، دیدن نمایید. در پایان مسیر هم بعد از اینکه از امتداد زمین گلف رد می‌شوید در جایی مشخص برای صرف نوشیدنی کمی استراحت خواهید کرد و قایق شما را در مسیر به آن‌‌جایی که گردش آغاز شده باز خواهد گرداند.

 

 لذت دیدن زیبایی‌های دبی را از فراز آسمان تجربه کنید 

 

 

boat

 


کانال آبی دبی در قلب شهر


اما تمام گردش‌های آبی شهری با این حجم از مدرنیته، مسلما به قایق‌های چوبی خلاصه نمی‌شود. اتوبوس‌های دریایی زیبا و جذاب این شهر نیز از اواسط کانال آبی در میانه‌ی شهر مسافرین را سوار می‌کند و به گردشی سه کیلموتی می‌برد و در تمام این کانال از خلیج فارسی تا پارک صفا می‌چرخواند. منظره‌ی زیبای شهری مخصوص اگر در شب سوار این اتوبوس‌های دریایی شوید، واقعا زیباست. مضاف اینکه بساط پذیرایی و خرید از بار کوچک این وسایل نقلیه نیز به راه است و می‌توانید هنگام لذت بردن و طی مسیر با سرعت بسیار پایین از نوشیدنی‌های متنوع آن نیز لذت ببرید.

 

 

کانال آبی دبی

 


سواری بر قایقی مدرن و دیدن برج‌ها در دبی مارینا


از کانال‌های شهری که فاصله بگیریم، بندرگاه دو نوع قایق لوکس و زیبا دارد که مسافرین را برای گردش در دریا و دیدن منظره‌ی شهر از دور سوار می‌کند. یکی از این دست قایق‌های کروز بزرگی هستند که رستورانی زیبا بر روی عرشه دارند و در بخش‌های مختلفش (در بعضی موارد) برنامه‌های مفرحی برای حاضرین در نظر گرفته می‌شود. عموم سفرها با این قایق‌ها در غروب آغاز و بعد از شام پایان می‌یابد. هزینه ورودی آن‌ها هم نه خیلی زیاد، اما ارزان نخواهد بود و در بعضی موارد غذا و نوشیدنی با همان پرداخت اولیه حساب خواهد شد.

 

  محله‌ی دبی، شهر آسمان‌خراش‌ها و تفریح‌های هیجان‌انگیز 

 

 

قایق های دبی

 


قایق‌های لوکس در خلیج فارس


قایق‌های تندرو و لاکچری اگر چه گران‌ترین مدل گردش در خلیج فارس محسوب می‌شود اما مطمئنا جذاب‌ترین آن‌ها نیز هست. این قایق‌های جذاب شما را به گردش در هر نقطه‌ای از دریا می‌برند، امکان شنا در آب را نیز برای شما فراهم می‌کنند و در بعضی مدل‌ها، دو دستگاه جت اسکی نیز به همراه دارند که می‌تواند با آن‌ها به تفریح در آب بپردازید. تمامی امکانات رفاهی در این قایق‌های بسیار لوکس تعبیه شده و برای صرف شام نیز خدمه از قبل سفارشات شما را تدارک می‌بینند.

 

با چند برنامه‌ی ساده، در دبی ارزان تفریح کنید

 

 

خلیج فارس

۲۴ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: