شب‌های پرستاره دبی را، در این ۷ پشت‌بام منحصر به‌فرد تماشا کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
شب‌های پرستاره دبی را، در این ۷ پشت‌بام منحصر به‌فرد تماشا کنید

در زیر شب‌های پرستاره دبی یا روزهای آفتابی، برای دیدن غروب خورشید یا دیدن رقص انوار ساختمان‌ها و خیابان‌ها در شب، خوردن غذا و بودن در فضایی آرامش بخش یا آواز خواندن و شادی و پایکوبی تا دم صبح، در بالاترین نقطه‌ی برج‌های دبی مکان‌هایی وجود دارند که می‌توانند تمام هر کسی با هر سلیقه‌ای را مجذوب خود کنند. در سفر با تور دبی حتما به بعضی از این پشت‌بام‌های منحصر به فرد نگاهی بندازید.

 

راهنمای سفر ۴ روزه به دبی؛ شهر هیجان تفریح در شن‌های صحرا و آبی دریا


۱- Atelier M در دبی


دبی مارینا در شب یکی از زیبا‌ترین نقاط شهر محسوب می‌شود. جایی که هیاهوی شهر را در بر می‌گیرد و در آب‌هایش قایق‌ها روشنایی خود را این سو و آن سو می‌برند. اما برای دیدن این زیبایی‌های هیچ کجا بهتر از Atelier M نخواهد بود. یکی از پرطرفدارترین مکان‌های لوکس در شب‌های دبی که در بالاترین نقطه Pier ۷ بنا شده است.

 

 چگونه سفر لاکچری به دبی را تجربه کنیم؟

 

 

 

 Atelier M در دبی

 


این رستوران فوق‌العاده در بالای پشت‌بام، میزها و دکورهایی زیبایی دارد و غذایی با کیفیت را در کنار یک منظره شگرف برای مراجعه کنندگان به همراه دارد. یک سن رقص، کاناپه‌های راحتی برای لذت بردن از موسیقی و نظاره شهر، یک بار کامل با نوشیدنی‌های متنوع و چراغانی زیبا. منوی این رستوران کم‌نظیر نیز کامل و عالی است. از غذاهای مدیرترانه‌ای و دریایی تا پیتزا و پاستا می‌توان در آن پیدا کرد.

 آدرس: Seventh floor, Pier 7, Dubai Marina

 


۲- Luna Sky در دبی


این مکان هم اگر چه بر روی پشت‌ بام بنا شده اما از بسیاری جهات به کل با Atelier M متفاوت است. Luna Sky را بالای ساحتمان هتل چهار فصل DIFC ساخته‌اند. مکانی فوق‌العاده دیدنی که از آن‌جا می‌توانید منظره شهر، محله‌های مختلف و برج خلیفه را به خوبی رویت کنید. اما نکته اینجاست که سعی شده به جای اینکه محلی لوکس برای گذران شب پدید بیاورند، مدیران آن مکانی ایده‌آل برای دورهمی‌های صمیمی و نشست‌های دوستانه ساخته‌اند.

 

 

 در این ۵ رستوران دبی خوش‌مزه‌ترین غذاهای دنیا را بخورید 

 

 

 Luna Sky در دبی

 


منوی این رستوران نیز جذابیت خاص خودش را دارد و با غذاهای ژاپنی و آمریکای جنوبی پر شده است. غذاهایی با کیفیت بسیار عالی که البته نسبت جو صمیمی و ظاهر نسبتا ساده‌ی این مکان کمی گران به نظر می‌رسد که آن را باید گذاشت پای خاص بودن این محل زیبا.


آدرس: Four Seasons DIFC, Building 9, Gate Village

 


۳- The Treehouse در دبی


اگر چه برج تاج دبی بر روی نقشه کمی دور از ساحل به نظر می‌رسد، اما این به این معنی نیست که The Treehouse که در بالای آن بنا شده منظره‌ی تمام شهر و ساحل را در بر نگیرد. این مکان فوق‌العاده زیبا نیز جزییات منحصر به فرد خودش را دارد. یک دکور بسیار زیبا و صمیمی با آتش‌های کوچک در جای جایش که مبل‌های زیبایی به دورش چیده شده و می‌توان در محیط خانوادگی‌اش به راحتی ساعتی ایده‌آل را گذراند. چراغانی‌های فوق‌العاده در کنار منظره‌ی بسیار زیبای شهر در شب‌های دبی، The Treehouse را به یکی از خواستنی‌ترین مراکز شهر در شب بدل کرده است.

 ۱۰ محله‌ی دبی، شهر آسمان‌خراش‌ها و تفریح‌های هیجان‌انگیز 

 

 

 The Treehouse در دبی

 


و اما منوی این رستوران؛ Aabhas Mehrotra سر آشپز معروفی که The Treehouse مسئولیت غذا را بر عهده دارد، تم مدیرترانه‌ای با چاشنی غذاهای ترکیبی را برای این مکان برگزیده و به گواه بسیاری از مراجعه کنندگان، غذاهایی با طعمی فوق‌العاده را به مشتریان ارائه می‌کند.


آدرس: Taj Dubai, Burj Khalifa Street, Business Bay


۴- Mercury Lounge در دبی


لاکچری بودن Atelier M یا سادگی Luna Sky را فراموش کنید، Mercury Lounge یکی از جذاب‌ترین پشت‌بام‌های شهر را دارد! این مکان فوق‌العاده در جمیرا با موسیقی زنده هر شبه، چراغانی و دکور زیبا و برنامه‌های متنوعی که برای مشتریان به همراه دارد، شب مفرح و خاص را برای شما رقم خواهد زد. این مکان زیبا چسبیده به دریا منظره‌ی بسیار زیبا را پیش چشمان شما قرار می‌دهد و در خود نیز بخش‌های مختلفی دارد که هر کدام به نحوی دکور بندی شده‌اند. میزهای غذاخوری، کاناپه‌های راحتی و مکان‌هایی برای دور نشینی. سن رقص، بار و بخش موزیک زنده و بسیاری جزییات دوست داشتنی دیگر که Mercury Lounge را برای شبی مفرح به مکانی ایده‌آل تبدیل می‌کند.

 

 ۹ رستوران‌ جدید دبی که بهتر است در سفر بعدی آن‌ها را امتحان کنید

 

 

Mercury Lounge در دبی

 


در کنار آهنگ‌هایی که بندهای مختلف برای شما می‌نوازند، می‌توانید از منوی این رستوران که غذاهایش عموما برداشتی از غذاهای مدیرترانه‌ای با اضافه کردن چند المان محلی است لذت ببرید. غذاهایی با کیفت به همراه طعم‌های خاص و منحصر به فرد در کنار نوشیدنی‌های متنوع.


آدرس: Four Seasons Resort, Jumeirah 2

 


۵- Al Sarab در دبی


سراب برای این مکان اسمی مناسب به نظر می‌رسد. بر خلاف نمای دریا و شهر و چراغانی و ...، Al Sarab بر روی باب‌الشمس و در میانه‌ی صحرا بنا شده و با دکور خاص عربی‌اش کاملا حال و هوایی لاکچری در دل این شهر کویری دارد. با  تور دبی نوروز97 اگر به دنبال شبی آرام با صدای ملایم موسیقی زنده عربی و دیدن آسمانی پرستاره را دارید، Al Sarab بهترین نقطه‌ی شهر برایتان خواهد بود. جایگزینی بسیار عالی برای کسانی که از گذراندن شب بر روی قایق‌های تفریحی ابا دارند.

 

۸ تفریح هیجان‌انگیز که در صحراگردی دبی باید انجام دهید

 

 

 Al Sarab در دبی

 


البته منوی این رستوران در کنار غذاهای محلی غذاهای غربی را نیز شامل می‌شود و بخش زیادی از عناوین آن مربوط به غذاهای گوشتی خواهد شد. نوشیدنی‌های متنوع و مکان‌های خصوصی از دیگر امکانات Al Sarab محسوب می‌شود. 


آدرس: Bab Al Shams, Al Qudra

 

۶- Tomo در دبی


حالا که از مکان‌های ساکت و آرام سخن گفتیم به Tomo نیز اشاره کنیم. یک رستوران ژاپنی منحصر به فرد که با فاصله از برج‌های دبی بر روی یکی از برج‌های حاشیه‌ای بنا شده است و وقتی از بالای آن و در آرامش خیابان‌های اطراف به منظره‌اش نگاه می‌کنید، در افق گویی به تصویری از شهر خیره شده‌اید. منظره‌ای زیبا از آسمان‌خراش‌هایی که در مقابل نور خورشید قرار گرفته‌اند یا در شب چراغانی و جذاب چشمان هر کسی را خیره می‌کنند.

 

 

 Tomo در دبی

 


همانطور که از یک رستوران ژاپنی انتظار می‌رود، منوی آن مملو از غذاهای معروف این کشور است و در بین آن‌ها غذاهای ترکیبی ژاپنی نیز پیدا می‌شود. یک رستوران کاملا مدرن در فضایی آرامش بخش که می‌تواند مکانی مناسب برای قرارهای عاشقانه شما در دبی باشد. 


آدرس: Raffles Dubai, Wafi City

 

۷- Uptown در دبی


و در آخر دوباره به جمیرا برگردیم و به مکانی جذاب و خانوادگی با کاناپه‌های راحت و معروفش و نمای زیبای شهر قدیم زیر پای شما. بالاترین نقطه‌ی هتل ساحلی جمیرا یکی از پرطرفدارین نقاط شهر برای دیدن منظره‌ی دریا و وقت گذارنی در محیطی خانوادگی محسوب می‌شود. این مکان که مربوط به هتل است برای ورود افراد متفرقه یک ورودی می‌گیرد و در خود آن نیز رستورانی برای غذاخوری وجود ندارد و بیشتر منویش مربوط به خوراکی‌های عصرانه یا تنقلات می‌شود.

 

 ۱۰ هتل ساحلی شگفت‌انگیز دبی را بشناسید 

 

 

 Tomo در دبی

 


موسیقی، برنامه‌های متنوع دوره‌ای و امکان دیدن دریا و لذت بردن از این مکان در ساعت‌های مختلف روز از جمله ویژگی‌های Uptown محسوب می‌شود. 


آدرس: 24th Floor, Jumeirah Beach Hotel

۲۰ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: