۷ دیدنی جدید سنگاپور که دنیای شما را تغییر می‌دهد!

جاذبه‌های گردشگری سنگاپور
۷ دیدنی جدید سنگاپور که دنیای شما را تغییر می‌دهد!

در سفر با تور کوالالامپور سنگاپور می‌بینید که سنگاپور هر روز در حال پیشرفت و گسترش است و روزی نیست که خبر ساخت فروشگاهی جدید، محل تفریح تازه یا رستورانی بین‌المللی به گوش نرسد. در این بین اما چند مرکز مهم که برای گردشگران می‌تواند خبری جذاب به شمار رود در سال ۲۰۱۷ گشایش پیدا کرده، که بهتر دیدیم آن‌ها را برای شما در این پست شرح دهیم:

 

۱۰ دلیل برای سفر به سنگاپور در سال ۲۰۱۸


۱- AJ Hackett در سنگاپور


در سفر نوروز با تور مالزی نوروز 97  ، می توانید از جزیره پرطرفدار Sentosa دیدن کنید. این جزیره امسال یک جاذبه‌ی جدید دیگر به مجموعه خود اضافه کرد که برجی ۵۰ متری است و چند بازی مختلف و هیجان‌انگیز در آن نصب شده تا بدنتان از آدرنالین لبریز شود. این برج ۵۰ متری بانجی جامپینگ بلندتری در جزیره برپا کرده و در مجموع ۲۰ روش مختلف پرش را به مراجعه کنندگان هدیه می‌کند. تاب خوردن دو نفره و سه‌ نفره از جذاب‌ترین بازی‌های آن به حساب می‌آید که با بسته شدن به یک طناب بلند از بالای برج به سمت جلو پرتاب می‌شوید. در هنگام تاب خوردن تا حداکثر ۱۲۰ کیلومتر سرعت خواهید گرفت و اگر جرعت باز نگه داشتن چشان خود را داشته باشید، منظره‌ی زیبایی را نظاره خواهید کرد.

 

 

ajhackett

 


۲- موزه Parkview در سنگاپور


موزه هنر مدرن تازه‌ای که در سنگاپور گشایش پیدا کرده با سالنی بدون دیوار بنا شده و در آن بیشتر می‌توانید آثار سه بعدی، مجسمه سازی و سازه‌های فلزی ببینید. آثار جمع‌آوری شده از بهترین‌های سنگاپور و دنیا هستند و البته آثاری نیز از هنرمندان جوان نیز در آن به نمایش گذاشته می‌شود. البته با توجه به اینکه به صورت هفتگی آثار جدیدی به آن اضافه می‌شود و کیفیت آثار مرتب رشد می‌کند، Parkview به مرور اسم رسم بیشتری در دنیا برای خود به هم خواهد زد.

 

 

parkview-museum

 


۳- جنگل یادگیری در باغ گیاه‌شناسی سنگاپور


بخش تازه‌ای در مجموعه باغ گیاه‌شناسی سنگاپور گشایش پیدا کرده که مربوط به درختان و گیاهان جنگل‌های انبوه گرمسیری می‌شود و آب فراوانی نیز به این بخش تزریق شده است. این بخش به خصوص برای سنین پایین به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانند از حضور در آن لذت کامل ببرند.

 

۴ تفریحگاه خانوادگی که در اولین سفربه سنگاپور باید ببینید

 

 

learning-forest

 


۴- مرکز خرید خیابانی Dover در سنگاپور


پنجمین شعبه از این مرکز خرید خیابانی نیز در سنگاپور گشایش پیدا کرد. فروشگاه‌های حاضر در این منطقه اغلب مربوط به فروش لباس و نمایش مدهای تازه‌ی برندهای جهانی می‌شود. فروشگاه‌هایی مدرن و اغلب گرانقیمت از سراسر جهان که به صورت دوره‌ای و در پایان هر فصل حراج‌های گوناگونی را بر پا می‌کنند.

 

بهترین خرید را از برترین مراکز خرید سنگاپور انجام دهید

 

 

dover

 


۵- ترمینال شماره چهار فرودگاه سنگاپور


یکی از بهترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه‌های دنیا با بازگشایی یک ترمینال مدرن و زیبا، از قبل هم بهتر شده است. در این ترمینال از تکنولوژی تشخیص چهره، برچسب زدن شخصی و سیستم خودکار تحویل وسابل استفاده شده که آن را به یکی از مدرن‌ترین‌های جهان بدل کرده است. فروشگاه‌ها و رستوران‌های بسیار خوبی نیز در این رستوران بازگشایی شده که استاندردهای در نظر گرفته شده برای آن‌ها آنقدر بالا هست تا همه از هر جای دنیا از کیفیت خدماتشان راضی باشند.

 

 

terminal

 


۶- پارک آبی کشتی دزدان دریایی پالاوان درسنگاپور


یک پارک آبی فوق‌العاده با محوطه‌ای اختصاصی برای کودکان سه تا ده سال. این پارک بر خلاف ایده‌ای که در ذهن شما بابت رایگان بودنش ایجاد می‌کند، بسیار با کیفیت و جذاب است اما مسلما در ساعات مختلف روز جمعیت بسیاری را به خود می‌برد. وجود کشتی معروف آن در وسط استخر اصلی و بازی بچه‌ها بر روی وسایل در نظر گرفته شده در آن از مهم‌ترین جذابیت‌های این پارک محسوب می‌شود.

 

در سنگاپور کوردکان را برای تفریح کجا ببریم؟

 

 

pawalan

 


۷- Kidzland


بعد از کیدزانیا حالا نوبت به Kidzland رسیده تا فضای یک شهر مینیاتوری را برای بچه‌ها بازسازی کند. این پارک با وسعتی فراوان بر خلاف کیدزانیا شهری رویایی را ساخته تا بچه‌ها در آن به بازی در قصه‌های پریان مشغول شوند و انواع نمایش‌های جذاب را به تماشا بنشینند. هر کدام در بدو شروع به پارک برای خود شخصیتی را متصور شده و بر همان اصول چهره‌هایشان رنگ آمیزی شده و لباس‌های فانتزی به تنشان می‌رود. سپس وارد بخش‌های مختلف داستانی شده و با دیگر بچه‌های پارک و مربیان (بدون حضور والدین) به شرکت در بازی‌های متفاوت مشغول می‌شوند.

 

 

Kidzland

۱۱ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: