۶ تفریح خاص که فقط در تایلند می‌توانید امتحان کنید!

جاذبه‌های گردشگری تایلند
۶ تفریح خاص که فقط در تایلند می‌توانید امتحان کنید!

تایلند کشور زیبایی‌های خاص و تفریحات شبانه‌روزی یکی از بهترین نقاط روی زمین است که شما می‌توانید تعطیلات خود را در آن سپری کنید . جزایر تایلند بهترین مقصد برای داشتن سفر مجردی و کسب تجربه‌های جدید است . این کشور و جنگل‌های انبوهش، آب‌های نیلگونش و معبد‌های پر شمارش، همه و همه جاذبه‌هایی هستند که سالانه میلیون‌ها گردشگر را به این کشور می‌کشانند. با تورتایلند اگر دنبال تفریحاتی هستید که انجامشان شما را وارد سطح دیگری از زندگی کند، حتما این ۶ تفریح هیجان‌انگیز که فقط در تایلند می‌توانید با کیفیتی خاص انجام بدهید را فراموش نکنید.

 

۹ تفریح هیجان انگیزدر تایلند که آدرنالین خونتان را بالا می برد

 


۱- سقوط عاشقانه در پاتایا


یکی از تفریحاتی که می‌تواند هیجان شما را به اوج برساند و انرژی‌های منفی را از شما دور کند پریدن از ارتفاع و بانجی جامپینگ است. در سرتاسر کشور تایلند مراکز زیادی برای بانجی جامپینگ وجود دارد اما  با تور پاتایا نوروز۹۷ می‌توانید بهترین‌های تایلند را در شهر پیدا کنید . در بانجی جامپینگ‌های این شهر شما می‌توانید از ارتفاع ۵۰ متر و بیشتر از آن بپرید و درحالیکه تماس کوچکی با آب نیز پیدا می‌کنید، میان آبی آسمان و آب دریا بالا و پایین بروید.

 

 

بانجی جامپینگ تایلند

 

 

امنیت بانجی جامپینگ‌های این شهر بسیار بالا هستند و اگر تمایل داشته باشید مسئولان آن هنگام پریدن از شما فیلم تهیه می‌کنند و بعد روی لوح فشرده به شما تحویل می‌دهند. بانجی جامپینگ‌های این شهر برای عاشقانی که می‌خواهند پریدن را همراه هم و در آغوش یکدیگر تجربه کنند نیز امکانات لازم را دارند.

 

تایلند مقصد عاشقانی که می‌خواهند برای اولین بار با هم سفر کنند

 

 

۲- صخره‌نوردی و شیرجه در آب پوکت


صخره‌هایی که از میان‌ آب‌های این کشور سر برآورده‌اند از زیباترین و بهترین منظره‌های طبیعی این کشور هستند که شما می‌توانید از لبه‌های پله مانند آنها بدون هیچ طناب نگهدارنده‌ای بالا بروید و هیچ نگرانی خاصی نداشته باشید. چرا که اگر از این صخره‌ها سقوط کنید هیچ اتفاقی برای شما نمی‌افتد و شما شانس این را دارید که هیجان افتادن در آب را تجربه کنید. با تور پوکت در سفرتان به جزیره صخره‌های مرمرین کرابی و همینطور جزیره‌های اطراف پوکت ، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این تفریح رایگان و هیجان‌انگیز را انجام بدهید.

 

 

 شیرجه در آب پوکت

 

 

۶ جزیره زیبای تایلند برای تجربه زیستن در دنیای زیر آب

 


۳- هم‌نشینی مسالمت‌آمیز با حیوانات وحشی در سافاری‌ورلد بانکوک


باغ‌وحش سافاری ورلد که در نزدیکی بانکوک پایتخت تایلند قرار دارد با تورتایلند نوروز۹۷ شما می توانید یکی از زیباترین و منحصر به فردترین باغ‌وحش‌های جهان را ببینید به دیدن شیرها و زرافه‌ها و گرگدن‌ها بروید و اگر سر نترسی دارید به آنها غذا بدهید. البته با کمک راهنمایان حرفه‌ای و کاربلد این باغ‌وحش. در این پارک همه روزه می‌توانید به دیدن انواع و اقسام حیوانات وحشی، اهلی، آبزی و پرندگان مختلف بیایید و یک روز زندگی با آنها را از نزدیک تجربه کنید.

 

 

 سافاری ورلد بانکوک

 


۴- تور رفتینگ تایلند


در شهرهای مختلف تایلند و در رودخانه‌های زیبای این کشور هر هفته تورهای رفتینگ بی‌نظیری برگزار می‌شود. شهرهای چیانگ‌مای و پوکت در زمینه‎‌ی این تفریح جزو بهترین‌ها هستند. رودخانه‌هایی با آب‌های گرم و در انحصار صخره‌ها و کوه‌ها در این دو شهر در روزهای خاصی از هفته میزبان کسانی هستند که می‌خواهند قایق‌سواری را با سرعت و هیجان تجربه کنند.

 

 

 رفتینگ تایلند

 


طول ۷ کیلومتری رودخانه‌ی می‌چام در چیانگ‌مای یکی از معروف‌ترین مسیرهای رفتینگ در کشور تایلند است.

 

۵- زندگی شبانه و شرکت در جشن‌های تایلند


تایلند کشور شب‌های بیدار و پر هیجان است. شب‌ها خیابان‌های این کشور شلوغ‌تر و زیباتر از روزهایش هستند می‌توانید به بازارهای شبانه تایلند بروید و خرید کنید ویا به کلاب‌ها وکافه‌ها سر بزنید. شب‌ها خیابان‌های این کشور پر از رویداد می‌شوند. به هر کافه یا کلابی سر بزنید درب‌های آنها به روی شما باز است  برای مثال هر شنبه در ساعت ۹:۳۰ دقیقه‌ی شب در نزدیکی کافه‌ی راک این شهر، پارتی کف بازی برگزار می‌شود که در آن شرکت کنندگان می‌توانند تا ساعت‌ها در میدان دو هزار متر مربعی خیابان که پر از کف است بمانند و موسیقی گوش کنند، آواز بخوانند و همدیگر را کف‌مالی کنند تا هیجانات خود را تخلیه کرده باشند. فستیوال رنگ‌ها از دیگر جشن‌های این شهر است که آدم‌ها روی هم رنگ می‌پاشند و همدیگر را رنگارنگ می‌کنند.

 

۱۰ تصویر از تایلند که شما را مشتاق سفر به این کشور می کند

 

 

جشن‌های تایلند

 


۶- فیل‌بانی در مزرعه‌ی پاتارا


مزرعه‌ی پاتارا متعلق به زن و شوهری تایلندی است که برای جلوگیری از انقراض فیل‌ها این مزرعه را راه‌اندازی کرده‌اند. در تور یک روزه‌ی پاتارا شما می‌توانید با زندگی فیل‌ها آشنا شوید، به آنها غذا بدهید، آنها را حمام ببرید و دست آخر دور تا دور مزرعه را فیل‌سواری کنید. در سفرتان به تایلند به شما پیشنهاد می‌کنیم از جثه‌ی بزگ این حیوان خوش قلب نترسید و حتما یک روز از سفرتان به تایلند را در کنار فیل‌ها زندگی کنید وعاشقشان شوید.

 

 

فیل‌بانی در پاتارا

۲۹ آذر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: